Set didaktický stolek Activity Table Little a aquapark do vany Hroch Smoby s vodním mlýnem

Popis produktu

Didaktický stolek Activity Table a aquapark do vany s vodním mlýnem představují skvělou sadu hraček pro děti již od 12 měsíců. Didaktické hračky v setu spolu barevně a designově ladí, okouzlí kluky i holky. Francouzské hračky Smoby ve špičkové kvalitě byly navrženy s cílem všestranně rozvíjet schopnosti dětí. Vaši nejmenší se mohou těšit na různé zábavné funkce, které rozvíjí jejich jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a logické myšlení. Příjemné barvy s veselými motivy podporují jejich fantazii a představivost.

Didaktický stolek Activity Table Little Smoby s funkcemi pro vývoj jemné motoriky od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table Little Smoby je vynikající multifunkční hračka, která pomůže dětem od 12 měsíců plně rozvíjet jejich kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohách, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Chlapci a dívky si procvičí své dovednosti a dovednosti při různých hrách. Těšit se mohou na vystřelovací katapult, provlékání kroužků, otáčecí zrcátko, válec a krásný tobogan s obrázkem slona, po kterém si budou pouštět žlutý míček.

Hrací stolek je vybaven také barevnými vkládacími kostkami s obrázky zvířátek, které se dítě naučí třídit podle tvarů a vkládat do příslušných otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže hra může kdykoli pokračovat dál. Dítě si tímto způsobem procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými si vaši nejmenší vydrží dlouho hrát a trénují si přitom logické myšlení. Rozměry produktu jsou 47*47*53 cm.

Aquapark do vany Hroch Hippo Little Smoby s vodním mlýnem a 3 kelímky od 12 měsíců

Aquapark do vany Hippo od francouzského výrobce Smoby je perfektní hračka, se kterou se při koupání zabaví kluci i holky již od 12 měsíců. Koupací hračka s hrochem je vybavena žlutou nádržkou na vodu, ze které dokáže po uvolnění kohoutku proudit voda do 2 vodních mlýnů. V balení se nacházejí i 3 plastové kelímky s různými průměry (7,2 cm; 6,4 cm a 7,5 cm), pomocí kterých dítě naplní nádržku vodou. Při koupání se tak zabaví při vytváření originálních vodopádů a učí se přizpůsobovat směr toku vody.

Vodní aquapark z kolekce Little Smoby je uzpůsoben pro potřeby nejmenších dětí, které si s ním procvičí jemnou motoriku a logické myšlení. Je vyroben z pevných a odolných plastů se zaoblenými hranami, jeho povrch je jemný na dotek, díky čemuž si s ním děti bezpečně zahrají. Hračka do vody je vybavena 2 přísavkami, díky kterým lze snadno připevnit na povrch vany nebo sprchového koutu. Po každém koupání lze jednoduše umýt a otřít. Dětský aquapark okouzlí chlapce a dívky krásnými pastelovými barvami a francouzským designem, který podněcuje rozvoj fantazie a představivosti.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu47*47*53 cm
Rozměry balení50*16*60 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.