Aquapark do vany Hroch Hippo Little Smoby s vodním mlýnem a 3 kelímky od 12 měsíců

Popis produktu

Aquapark do vany Hippo od francouzského výrobce Smoby je perfektní hračka, se kterou se při koupání zabaví kluci i holky již od 12 měsíců. Koupací hračka s hrochem je vybavena žlutou nádržkou na vodu, ze které dokáže po uvolnění kohoutku proudit voda do 2 vodních mlýnů. V balení se nacházejí i 3 plastové kelímky s různými průměry (7,2 cm; 6,4 cm a 7,5 cm), pomocí kterých dítě naplní nádržku vodou. Při koupání se tak zabaví při vytváření originálních vodopádů a učí se přizpůsobovat směr toku vody.

Vodní aquapark z kolekce Little Smoby je uzpůsoben pro potřeby nejmenších dětí, které si s ním procvičí jemnou motoriku a logické myšlení. Je vyroben z pevných a odolných plastů se zaoblenými hranami, jeho povrch je jemný na dotek, díky čemuž si s ním děti bezpečně zahrají. Hračka do vody je vybavena 2 přísavkami, díky kterým lze snadno připevnit na povrch vany nebo sprchového koutu. Po každém koupání lze jednoduše umýt a otřít. Dětský aquapark okouzlí chlapce a dívky krásnými pastelovými barvami a francouzským designem, který podněcuje rozvoj fantazie a představivosti.

Rozměry produktů jsou 25*13*33 cm. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti:

  • originální hračka do vany ve tvaru hrocha
  • velká nádržka na vodu
  • 3 plastové kelímky
  • vodní mlýny
  • přísavky pro upevnění
  • z odolného, sametově jemného plastu
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25*13*33 cm
Rozměry balení24*11*26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.