Průvodce nákupem

Milí zákazníci!

Pro lepší orientaci a rychlejší nákup jsme pro vás připravili tohoto průvodce nákupem. Zde najdete návod na vyhledávání produktů, vytvoření a odeslání objednávky a i to, jak postupovat v případě odstoupení od smlouvy nebo reklamace. Pro rychlejší navigaci klikněte na příslušnou položku.

Jak objednat zboží?

Hračky si objednáte jednoduše několika způsoby:

Pokud jste se rozhodli koupit zboží prostřednictvím naší webové stránky, připravili jsme pro vás jednoduchý návod, který vás provede celým procesem objednávky v několika krocích.

Jak vyhledávat zboží

Zboží v našem internetovém obchodě vyhledáte jednoduše prostřednictvím kategorie, věku dítěte, značky výrobce i podle pohádkových motivů. Pokud máte jasnější představu o tom, co chcete koupit, využijte možnost vyhledávání podle názvu nebo typu hračky.

Hledáte dárky k narozeninám svého dítěte či k Vánocům? Nechte se inspirovat našimi blogy s tipy na hračky pro kluky a holky. Nebo se podívejte na naše aktuální akce.

Neumíte se rozhodnout? Zavolejte nám, a my vám poradíme!

Využít můžete telefonní číslo +421 904 801 759 nebo +421 944 627 725, e-mail info@medvidkovehracky.cz nebo nás kontaktujte přes naší Facebook stránku Hračkářství MedvídkovéHračky.cz.

Proč si vytvořit konto

Registrace na našem e-shopu trvá jen pár sekund a výrazně zrychlí a zjednoduší vaše současné a budoucí vytváření objednávky. Pro registraci klikněte vpravo nahoře na “Přihlášení/Registrace” a vyplňte svoje údaje. Ty budou použity na vyřízení objednávek a vytvoření nákupního dokladu, faktury. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a respektujeme vaše soukromí. Informace neposkytujeme třetím stranám.

Registrace není na vytvoření objednávky povinná, ale ušetří vám čas u budoucích objednávek.

Zároveň budete informováni o aktuálních slevách, dárcích k nákupům a nových produktech.

Jak se přihlásit

Do svého konta se přihlásíte přes “Přihlášení/Registrace" vpravo nahoře, vyplňte svoje přihlašovací jméno a heslo a klikněte na tlačítko "Přihlášení." Přihlásit se můžete i během samotného procesu  objednávky v části Dodací údaje.

Jak získat slevový kód

Získat ho můžete sledováním našeho internetového obchodu, nebo přes Facebook. Platnost slevového kódu je ohraničena nabídkou a v případě otázek kontaktujte naši podporu online přes Facebook Medvidkovehracky.cz.

Jak uplatnit slevový kód

Kód zadáváte při vytváření objednávky a můžete ho použít jen jedenkrát. Slevový kód se považuje za použitý, až když je objednávka odeslána na zpracování. Slevový kód vložíte v prvním kroku při vytváření objednávky

Jak zjistit dostupnost zboží ve skladu

V náhledu produktu je informace, zda se produkt nachází ve skladu. V ojedinělých případech, například v předvánočním období, se může stát, že více zákazníků koupí ten stejný produkt, který pak nemáme skladem. Aktuální stav si můžete ověřit i na našich telefonních linkách 00 421 904 801 759 nebo 00 421 944 627 725.

Jak zaplatit

Platit v našem internetovém obchodě můžete několika způsoby: převodem na bankovní účet nebo v hotovosti na dobírku nebo při osobním odběru. Způsob platby si zvolíte při vytváření objednávky, kde se vám výška poštovného automaticky vypočítá.

Výběr zboží

Hledáte hračku pro holčičku či pro chlapce? Rádi vám poradíme. My jsme totiž v dětském světě hraček experti! U nás najdete perfektní hračky na celý rok, jako jsou skluzavky, dětské domečky, tříkolky, odrážedla, dětské kuchyňky, stavebnice a mnohé další hračky, které dítě využije doma či venku. Hledáte dárek pod stromeček nebo k narozeninám?  Zavolejte nám na naše telefonní čísla +421 904 801 759 nebo +421 944 627 725, zašlete nám email na info@medvidkovehracky.cz, případně nás kontaktujte přes Facebook stránku Hračkářství MedvídkovéHračky.cz. Rádi vám pomůžeme s výběrem té správné hračky a s nákupem!

Zboží ve výprodeji

Našim zákazníkům se snažíme nabízet kvalitní hračky za výhodné ceny. Proto u nás vždy najdete atraktivní slevy. Chcete potěšit své dítě a zároveň ušetřit? Podívejte se na naše aktuální akce.

Naše tipy

Vybrat správný vánoční či narozeninový dárek není vůbec jednoduché. Proto jsme pro vás připravili tipy na dárky pro chlapce a děvčata, miminka, školáky či mládež. Všechny naše hračky jsou poctivě otestované na dětech a jsou navrženy tak, aby zaujaly jejich pozornost a stimulovaly a rozvíjely jejich schopnosti. Inspiraci najdete v sekci naše tipy na hračky.

Jak poskládat produkty

Některé naše produkty je třeba poskládat, jiné zase rostou s vašimi dětmi a mají několik částí, které se dají namontovat a také odmontovat. Podívejte se na naše instruktážní videa, jak poskládat hračky, pokud si s nimi nevíte rady.

Chci zboží vrátit, jak na to?

Kontrola zásilky

Zásilku při převzetí kurýrem zkontrolujte. Viditelně poškozené zboží nepřebírejte a s kurýrem sepište protokol o poškození. Zašlete nám, prosím, následně e-mail o tom, že vám byla doručena poškozená zásilka. Obsah doručené zásilky po převzetí zkontrolujte ihned nebo nejpozději do 24 hodin. Chybějící časti, nebo uvnitř poškozené zboží je potřeba bezodkladně nahlásit prodávajícímu e-mailem na info@medvidkovehracky.cz nebo telefonicky na čísle +421 944 627 725. Reklamace z důvodu nekompletnosti nebo poškození zásilky po této lhůtě nebude akceptována.

Odstoupení od smlouvy

Jako kupující – spotřebitel můžete bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží ve smyslu §7 zákona č. 102/2014 Z.z.. Více o odstoupení od smlouvy a postup najdete na stránce odstoupení od smlouvy.

Reklamace

Záruční doba začíná plynout od převzetí zboží a trvá 24 měsíců, během kterých můžete zboží reklamovat. Přečtěte si reklamační řád pro více informací o podmínkách reklamace. K urychlení vyřizování vaší reklamace použijte reklamační formulář.