Dárkové poukazy a dárky

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Neumíte se rozhodnout, jaký dárek koupit? Vsaďte na zaručenou spokojenost s dárkovým poukazem. Uděláte tak z pohodlí domova a nemusíte se obávat pozdního doručení. Stačí si vybrat ze čtyř hodnot poukazů, které nabízíme a po zakoupení vám poukaz obratem zašleme na e-mail. Za pár minut je tak dokonalý dárek na světě.

Koupit poukaz
Potraviny Écoiffier ke každé kuchyňce zdarma!

Potraviny Écoiffier ke každé kuchyňce zdarma!

Díky Olimu, Mile a Brunovi se nyní vaše děti mohou těšit rovnou ze dvou krásných hraček najednou – potěšte je kuchyňkou z našeho e-shopu dle vlastního výběru a my vám k objednávce přibalíme jedny ze čtyř potravin Écoiffier jako dárek! Neváhejte a využijte tuto štědrou nabídku Medvídků, protože z hromady potravin bude pomalu, ale jistě ubývat.

Chci dárek
Kyblíček z cukrové třtiny jako dárek

Kyblíček z cukrové třtiny jako dárek

Zajímá vás, jaký je kyblíček z cukrové třtiny na dotek? Chcete vědět, zda je sladký jako cukr nebo stejně voňavý? Prozradíme vám, že tento kbelík do písku je opravdu neobyčejný. Ostatní tajemství musíte odhalit vy a vaše děti. Jak? Stačí splnit jednu podmínku - vytvořte u nás objednávku v minimální hodnotě 3 999 Kč a my vám k ní přibalíme kbelík do písku Smoby vyrobený z cukrové třtiny jako dárek.

Chci dárek
Kvalitní láhev na pití zdarma k nákupu

Kvalitní láhev na pití zdarma k nákupu

Nedokážete děti během hry zaujmout osvěžující vodou nebo oblíbeným čajem? Vsaďte na veselý design láhve a přidejte i brčko, které děti milují. To vše splňuje láhev Bidon Beaba, kterou nyní můžete získat zcela zdarma. Stačí, když na našem e-shopu nakoupíte hračky a kojenecké potřeby v minimální hodnotě 5 499 Kč a my vám tuto láhev přibalíme jako dárek.

Chci dárek
K tříkolce smarTrike batoh zdarma!

K tříkolce smarTrike batoh zdarma!

I vaši nejmenší mají vždy radost, když spolu jdete ven objevovat svět? Zpříjemněte jim neocenitelné chvíle dobrodružnou jízdou na tříkolce smarTrike. Při nákupu nyní dostanete navíc jako dárek krásný batoh zdarma.

Chci dárek