Dárkové poukazy a dárky

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Neumíte se rozhodnout, jaký dárek koupit? Vsaďte na zaručenou spokojenost s dárkovým poukazem. Uděláte tak z pohodlí domova a nemusíte se obávat pozdního doručení. Stačí si vybrat ze čtyř hodnot poukazů, které nabízíme a po zakoupení vám poukaz obratem zašleme na e-mail. Za pár minut je tak dokonalý dárek na světě.

Koupit poukaz
Black Friday slevy až 8 týdnů!

Black Friday slevy až 8 týdnů!

Každý týden na vás bude čekat extra sleva na různý sortiment z naší bohaté nabídky. Na výběru hraček a kojeneckých potřeb, které v jednotlivé týdny budeme zlevňovat, se můžete podílet i vy! A to prostřednictvím hlasování, které najdete na naší facebook stránce Hračkářství MedvídkovéHračky.cz.

Nakupovat
Dárek ještě před Vánocemi

Dárek ještě před Vánocemi

Stačí, když u nás nakoupíte vánoční hračky v minimální hodnotě 3999 Kč a naši pilní Medvídci vám k objednávce přibalí dárek v podobě adventního kalendáře zcela zdarma. Nádherný adventní kalendář obsahuje již tradičně 24 okének, které v sobě ukrývají 24 dílků kouzelné vánoční stavebnice.

Chci dárek
Potraviny Écoiffier ke každé kuchyňce zdarma!

Potraviny Écoiffier ke každé kuchyňce zdarma!

Díky Olimu, Mile a Brunovi se nyní vaše děti mohou těšit rovnou ze dvou krásných hraček najednou – potěšte je kuchyňkou z našeho e-shopu dle vlastního výběru a my vám k objednávce přibalíme jedny ze čtyř potravin Écoiffier jako dárek! Neváhejte a využijte tuto štědrou nabídku Medvídků, protože z hromady potravin bude pomalu, ale jistě ubývat.

Chci dárek
Kyblíček z cukrové třtiny jako dárek

Kyblíček z cukrové třtiny jako dárek

Zajímá vás, jaký je kyblíček z cukrové třtiny na dotek? Chcete vědět, zda je sladký jako cukr nebo stejně voňavý? Prozradíme vám, že tento kbelík do písku je opravdu neobyčejný. Ostatní tajemství musíte odhalit vy a vaše děti. Jak? Stačí splnit jednu podmínku - vytvořte u nás objednávku v minimální hodnotě 2599 Kč a my vám k ní přibalíme kbelík do písku Smoby vyrobený z cukrové třtiny jako dárek.

Chci dárek
Kvalitní láhev na pití zdarma k nákupu

Kvalitní láhev na pití zdarma k nákupu

Nedokážete děti během hry zaujmout osvěžující vodou nebo oblíbeným čajem? Vsaďte na veselý design láhve a přidejte i brčko, které děti milují. To vše splňuje láhev Bidon Beaba, kterou nyní můžete získat zcela zdarma. Stačí, když na našem e-shopu nakoupíte hračky a kojenecké potřeby v minimální hodnotě 5 499 Kč a my vám tuto láhev přibalíme jako dárek.

Chci dárek