O společnosti

Milí zákazníci,

víme, že pro své děti chcete jen to nejlepší. Proto pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější hračky od předních evropských a světových výrobců. Naše internetové hračkářství je tu pro vás již od roku 2012. Za celou dobu naší internetové existence jsme krásnými hračkami potěšili tisíce malých šibalů. Jsme rádi, pokud se na našich stránkách cítíte příjemně.

Naši výrobci

Bezpečnost je na prvním místě. Naši výrobci jsou držiteli všech potřebných certifikátů kvality a bezpečnosti. Smoby, smarTrike, BIG, Kaloo či Janod pravidelně vyhrávají prestižní soutěže ve svých kategoriích.

Certifikáty

Hračky našich výrobců splňují přísné evropské normy a jsou držiteli certifikátů bezpečnosti:

  • Hračky označené certifikátem CE splňují evropské bezpečnostní normy. Všechny hračky v naší nabídce mají tento certifikát.
  • Německá značka bezpečnosti GS označuje produkty, které jsou pravidelně nezávisle testovány třetí stranou. Tento certifikát není pro hračky prodávané v EU povinný, je však indikátorem kvality a bezpečnosti hraček. Výrobci Smoby a BIG jsou nositeli značky GS.
  • FSC certifikát označuje produkty, které byly vyrobeny ze dřeva ze zodpovědně obhospodařovaných lesů. Tento certifikát mají hračky výrobců Janod a Educa.
  • PEFC certifikát se uděluje společnostem s výrobními procesy šetrnými k životnímu prostředí. Španělský výrobce hraček Educa je držitelem certifikátu PEFC.

Kvalita

Dbáme na původ našich výrobců. Většina z nich pochází přímo ze zemí Evropské unie. Hračky, které nakoupíte na stránkách medvidkovehracky.cz, jsou vyráběny z kvalitních a bezpečných materiálů. Hračky na zahradu jako skluzavky, dětské domečky, prolézačky či houpačky od výrobců Smoby a BIG jsou dokonce odolné vůči UV záření.

Kde nás najdete?

Sklad máme v areálu Istrochem v Bratislavě. Adresa: Katkyn s.r.o., Areál Istrochem, Vajnorská 127/C, 831 04 Bratislava, Slovenská Republika

Telefonní čísla:
E-mailová adresa: info@medvidkovehracky.cz

Google Mapa


Neumíte si vybrat? Poradíme vám!

Potřebujete poradit při nákupu? Připravili jsme pro vás průvodce nákupem, který vás provede celým procesem od výběru produktu až po zaslání objednávky. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na naší emailové adrese info@medvidkovehracky.cz, telefonních číslech 00 421 904 801 759 nebo 00 421 944 627 725 nebo nám napište na naší stránce na Facebooku Hračkářství MedvídkovéHračky.cz.

Kvalitní hračky pro děti

Naše hračky

V nabídce máme hračky pro kluky i holčičky. Od miminek až po školáky. Ať už hledáte dárek pod stromeček nebo k narozeninám, určitě si u nás vyberete. Myslíme i na vaše peněženky, a proto vám neustále přinášíme zajímavé akce a slevy na hračky.

Hračky na zahradu

Přemýšlíte nad domácím hřištěm pro vaše dítě? Jste na správné adrese. Náš Medvídek pro vás vybral parádní hračky. Podívejte se do našich kategorií a vyberte krásnou hračku pro vaše dítě:

Hračky na kolečkách podporují motorický rozvoj dětí. A nejen to. Malí nezbedníci je přímo zbožňují. Jaká hračka potěší toho vašeho? Tříkolka, odrážedlo, koloběžka, brusle nebo dokonce skateboard?

Hrajeme si doma

Nikdo netuší, odkud děti berou všechnu tu energii. Zabavit je doma je někdy pořádná fuška. Máme však pro vás tipy na hračky, od kterých svoje dítě jednoduše nedostanete. Co by potěšilo to vaše:

Hračky pro miminko

Nezapomínáme ani na nejmenší děti. Miminka jsou ještě mimořádně citlivá, právě pro ně máme v nabídce měkoučké plyšové hračky, hrací deky, kolotoče nad postýlku a jiné hračky pro miminka, které stimulují dětské smysly. Nachystejte si výbavu pro miminko a vyberte si kojenecké potřeby jako přebalovací tašky a podložky, látkové pleny, zavinovačky a jiné.

Pohádkové motivy

Pohádky milují všichni, dospělí i děti. No a u nás pohádkové hračky přeci nemohou chybět! Kterou pohádku má vaše dítě nejraději:

Prohlédněte si všechny pohádkové hračky v naší nabídce.