Set parní vařič a mixér Babycook® Solo Beaba + dárek 12 dóz na jídlo s dvěma lžičkami ze silikonu 2x60 ml 4x120 ml a 6x200 ml šedý od 0 měsíců

Popis produktu

Set kojeneckých potřeb renomované francouzské značky Beaba sestává z parního vařiče a mixéru Babycook® Solo a je doplněn až 12 dózami na jídlo a 2 silikonovými lžičkami. Tento set představuje ideální kombinaci pomocníky do každé domácnosti s miminkem. Set kojeneckých pomůcek na krmení prvotřídní francouzské kvality vám pomůže ušetřit nejen peníze, ale především čas, který je při miminku drahocenný a nenahraditelný.

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo

Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo v moderní šedé barvě je výborný pomocník v domácnosti, díky kterému vašim dětem rychle a jednoduše připravíte chutné kaše. Používání parního vařiče a mixéru Beaba je velmi jednoduché, rychlé a ušetří vám spoustu času, který můžete věnovat vašim dětem. Jídlo je ve vařiči Beaba Babycook® Solo připravované na páře a neztrácí tak vitamíny a výživné látky důležité pro správný růst vašeho miminka. Kvalitní nože s cyklónovým efektem důkladně rozmixuje ovoce a zeleninu a konzistenci kaše přizpůsobí věku dítěte a jeho zoubkům.

Celá příprava a samotné paření a mixování jídla vám díky mixéru Babycook® nezabere více než 15 minut. Beaba Babycook® Solo parní vařič a mixér jídlo uvaří na páře, rozmixuje, rozmrazí a ohřeje. Díky velkému objemu nádoby až 1100 ml si můžete na jeden jednou připravit více porcí pro vaše děti, které uskladníte do ledničky nebo mrazničky. Parní vařič a mixér Beaba Babycook® Solo se velmi snadno čistí a rychle je připraven pro další použití.

Set 12 dóz na jídlo Beaba Clip s lžičkami ze silikonu

Sada dóz na jídlo Beaba Clip obsahuje až 12 dóz na jídlo vyrobených z kvalitního materiálu, který je vhodný i do mrazničky. Dózy jsou kompatibilní se všemi parními vařiči a mixéry Beaba, ve kterých je můžete ohřát jako v mikrovlnce. V balení naleznete 2 dózy s objemem 60 ml, 4 dózy s objemem 120 ml a 6 dóz o objemu 200 ml a nechybí ani dva dětské lžičky vyrobené z kvalitního silikonu. Nádobky na uskladnění jídla mají praktický zavírací systém "clip", který umožňuje položit dózy na sebe nebo vedle sebe.

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou kvalitní a zároveň jednoduché na použití. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu24*18*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení28*20*25 cm
ElektronickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,8 kg
Objem1100 ml
Barvašedá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné