Set lavica na kreslenie Magic Desk Smoby Kresli a zmaž modrá a magnetická abeceda a čísla 72 kusů

Popis produktu

Lavice na kreslení Magic Desk a souprava magnetických písmen a čísel představují společně výhodnou volbu, kterou mile překvapíte každé dítě už od 2 let. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na umělce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost při práci s písmenky a číslicemi. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž modrá se 4 odkladacími prostorami a 12 doplňky od 24 měsíců

Moderní lavice na kreslení Magic Desk představuje skvělý dárek pro všechny chlapce a děvčátka od 2 let. Lavice s tabulí na kreslení je vyrobena v nádherné oranžovo-zeleno-modré barevné kombinaci. Lavice Kresli a smaž v sobě skrývá originální tabuli, na kterou si dětičky mohou kreslit různé obrázky, procvičovat si psaní čísel, abecedy a pak je jednoduše smažou. K dispozici mají i sadu 12 doplňků, mezi nimiž se nachází smazatelná fixka, hadřík na utírání tabule a blok s obrázky, které si mohou vybarvovat. Malí umělci se výborně zabaví a objevují své talenty.

Školní lavice má robustní a stabilní konstrukci, přičemž v sobě skrývá až 4 odkládací prostory na doplňky. Největší úložný prostor se nachází přímo pod tabulí, děti si do něj uloží všechny umělecké potřeby. Další odkládací plochy jsou umístěny nad tabulí, kam si děti uloží všechny nástroje a doplňky, se kterými právě pracují. Pracovní plocha je vyhotovena tak, aby dětem poskytla správný úhel kreslení a malování. Pohodlné ergonomické sedadlo v kombinaci s opěrkou nohou dopřeje dětem při jejich tvorbě komfort a správné sedací návyky.

Magnetická písmenka Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusů

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava písmen na tabuli je tvořena 72 písmeny, čísly a matematickými znaky. Děti si z magnetických písmen mohou na dětské tabuli vytvářet různé obrazce, učit se skládat první slovíčka nebo počítat jednoduché příklady. 72 magnetických písmen pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se písmen a čísel. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými písmenky se rozvíjí i jemná motorika manuální zručnost.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*57*52 cm
Celková výška52 cm
Rozměry balení59*17*69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,98 kg
Barvaoranžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.