Set kuchyňka Tefal Studio Smoby se zvuky a servírovací vozík Frozen

Popis produktu

V tomto setu hraček najdete moderní propracovanou kuchyňku Tefal Studio, kterou výborně doplňuje servírovací vozík Frozen. Hračky pochází od výrobce Smoby, který je vždy zárukou kvality. Dětská kuchyňka Tefal Studio inspirovaná reálnými kuchyněmi je dokonale sladěná s pohádkovým vozíkem na čajový dýchánek. Celkem tvoří krásný celek, který zapadne do každého dětského pokojíčku. Hračky vám nabízíme v zvýhodněné ceně, které určitě neodoláte.

Kuchyňka pro děti Tefal Studio Smoby elektronická se zvuky, se sódovačom, opečenými potravinami a 27 doplňky žluto-šedá

Dětská kuchyňka Tefal Studio Smoby je dokonalou kuchyňkou pro holčičku či chlapečka vhodná od 3 let. Smoby kuchyňka pro děti Tefal Studio je pěkná a netradiční kuchyňka, která má realistické provedení. Výhodou této kuchyňky je přístupnost z každé strany, a tak je vhodná na hru pro více dětí. Společnou hrou si dětičky rozvíjejí komunikační schopnosti a napodobují dospělé. Kuchyňka je přizpůsobena úchyty, knoflíky a nářadím drobným dětským ručkám. Děti si hrou tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů a hra s kuchyňkou je pro ně velká zábava. Kuchyňka Smoby je vybavena až 27 kusy doplňků. Mezi ně patří talířky s příbory, kuchyňské nářadí, hrnec s pokličkou a kouzelné těstoviny, náhradní kapsle do kávovaru, pánev na placky, šálky na kávu a sklenice na sodu, opečené potraviny a jiné.

Kuchyňka Smoby Tefal Studio má mnohé speciální vlastnosti, kterými se odlišuje od jiných kuchyněk. Elektronická kuchyňka má zvukové funkce, a sporák po položení na desku vydává realistické zvuky jako při vaření Blob Blop Blop a Psssshhhii, jako při pečení. Milým doplňkem kuchyňky je sódovač, který při používání vydává realistické zvuky Cric Cric. V kouzelném hrnci se uvaří těstoviny. Tato elektronická kuchyňka pro děti má celkovou výšku 100 cm. Její rozměry jsou 49*47*100 cm. Dětská kuchyňka je vybavena spotřebiči, jako v reálné kuchyni. V troubě na pečení si mohou upéct chutný koláček, a pak umýt nádobí v dřezu na mytí nádobí. Kuchyňka má i ledničku, která představuje i úložný prostor na potraviny. Pracovní deska kuchyňky sestává z elektrického sporáku se dvěma plotýnkami, dřezu na mytí a jídelního stolu. Pěkným detailem jsou opečené potraviny, které působí realisticky. Stůl slouží dětem na prostírání a stolování. Nad pracovní deskou se tyčí stojan, kde si děti najdou sódovač na vyrábění sody a espresso kávovar s výměnnými kapslemi.

Dětský servírovací vozík Frozen Smoby s čajovou soupravou a 18 doplňky

Čajová souprava Frozen přichází v balení s praktickým a zároveň velmi pěkným servírovacím vozíkem v bílé barvě s růžovými kolečky. Celá hračka má motiv oblíbené pohádky Ledové království. Dívčí hračka spolu obsahuje 14 doplňků: 2 šálky, 2 pohárky, 2 talířky, 2 sady příborů, 2 koláčky, nádobku na cukr a mléko. Všechny potřeby na výrobu čaje si dívky mohou uložit na pěknou modrou tác, která sedí na servírovací stolek tak, aby nespadla. Obrázky slavných princezen Anna a Elsa určitě upoutají a potěší každé nejmenší holčička, hračka je vhodná od 3 let. Dětský servírovací vozík se dá využít i na vození jiných hraček, jeho kolečka zajišťují hladkou a lehkou jízdu.

Francouzský výrobce Smoby produkuje jedinečné plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Sada 2 kvalitních hraček Smoby je tím dokonalým dárkem pro vaše děti. S hračkami Smoby se zabaví na dlouhé hodiny.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení49*24*70 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,33 kg
Barvažlutá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...