Set dřevěná lavice Modulo Space skládací magnetická Smoby

na křídu a designové studio Maggie&Bianca

Doprava zdarma
Výrobce: Smoby Kategorie: Školní lavice Kód: SM28112-9
3 999 Kč
2 499
Do seznamu přání
Popis produktu

Set dřevěná lavice Modulo Space s tabulí a designové studio Maggie & Bianca je jako stvořený pro všechny tvořivé děti od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti se s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, fantazii a představivost. Sadu hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže při nákupu ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí.

Dřevěná školní lavice Modulo Space Smoby oboustranná skládací se 60 doplňky

Smoby dětská dřevěná lavice s lavičkou Modulo Space Activity je vyrobena z masivního dřeva. Dětská lavice se snadno složí, a po složení nezabírá mnoho místa. Školní lavice pro děti má pod psací deskou velký úložný prostor, který se dá naplnit množstvím kříd, fixek a magnetek. Psací deska se dá nadzvednout kolmo a tak na ni mohou kreslit najednou dvě děti ze dvou stran. Z jedné strany křídou a z druhé strany fixkou. Plocha na psaní je oboustranná a proto se dá měnit. Z jedné strany dítě kreslí nebo píše křídou a z druhé strany fixkami. Na dětskou lavici se vejdou vedle sebe i dvě děti. Je to prostorná lavice s velkou tabulí, s níž vaše ratolesti zažijí mnoho zábavy. Kreslení a psaní rozvíjí dětskou fantazii a výtvarné vlohy dítěte, chuť učit se a tvořit.

Je v krásné světlé barvě přírodního dřeva v kombinaci s lesklou červenou barvou a zelenou barvou a malé červené nádobky z jedné strany, kam se dají také uložit pera a psací potřeby. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry dětské lavice jsou 64*60*58 cm. Dětská školní lavice je skvělou pomůckou pro děti v předškolním a mladším školním věku kde si mohou procvičovat učivo nebo si kreslit. Lavice obsahuje celkem 60 doplňků, ke kterým patří vypouklá klasická magnetická písmena abecedy, čísla od 0 po 9, různé znaky + - = / x, lomítka, fixka a barevné křídy s utěrkou z houbičky. Sestavit se dá za 5 sekund bez použití pracovních nástrojů.

Designové studio Maggie&Bianca Smoby módní návrhářství 70 dílů od 5 let

Máte doma malou módní návrhářku? Potěšte ji krásným dárkem s motivem oblíbeného seriálu Maggie&Bianca. Designové studio Maggie&Bianca Smoby módní návrhářství s bohatou výbavou 70 dílů splní sen každé holčičce od 5 let. Děti si mohou kombinovat jednotlivé outfity a dekorovat si skříňku s věšákem pěknými nálepkami, vše ve stylu oblíbeného seriálu. Malá módní návrhářka se zabaví s malým designovým studiem a módním návrhářstvím, které obsahuje pódium, kam si holčička může ukládat siluety nastylovaných modelek. Dále zde najde skvělý stojan na věšení a skříňku s uzavíracími dvířky a tabuli, na níž si bude moci připravovat své vlastní návrhy a zlepšení modelů.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jako i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek.

Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*60*58 cm
Výška pracovní plochy58 cm
Rozměry balení67*12*58 cm
Výška sedací plochy27 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,43 kg
Barvačervená
Set produktůAno

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...