Set domeček Zahradník Neo Floralie s kuchyňkou Smoby a hrací centrum Multisport Fun Center se skluzavkou a houpačkou

Popis produktu

Set domeček Zahradník Neo Floralie s kuchyňkou a hrací centrum Multisport Fun Center se skluzavkou a houpačkou je špičkový set hraček pro děti od 3 let, které si rády hrají venku. Výhodný set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výrazně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a vaše děti se s nimi vydrží hrát opravdu dlouhou dobu. Hračky od Smoby se vyznačují se originálním francouzským designem a odolností.

Domeček pro děti Zahradník Maison Neo Floralie Smoby se zvonkem a kuchyňskou linkou

Zahradní domeček Neo Floralie je kvalitní plastový domeček pro děti od 3 let. Domeček na zahradu má odolné dvojité stěny, poloviční dveře, elektronický zvonek a kuchyňskou linku. Dětský domeček Zahradník má půdorys o rozměrech 185*109 cm a celkovou výšku 148 cm.

  • zahradní domeček pro děti
  • dvojité plastové stěny
  • půdorys 185*109 cm
  • výška 148 cm
  • několik oken, poloviční dveře, kuchyňská linka
  • elektronický zvonek
  • hmotnost balení 31,85 kg
  • francouzský výrobek

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Hrací centrum Multisport Fun Centrum od Smoby je špičková zahradní hračka, která potěší všechny kluky i holky již od 2 let. Hrací centrum v sobě obsahuje celý komplex her do zahrady: skluzavku, basketbalový koš, fotbalovou bránu, lezeckou stěnu, žebřík a piknikový stolek. Centrum pro děti je kombinováno s dětským domečkem, do kterého lze vcházet polovičními dveřmi s poštovní schránkou. Dětská skluzavka má délku 150 cm a děti se na ni dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Žebřík je multifunkční, po jeho otočení dítě získá lezeckou stěnu s pevnými výstupky, které prověří jeho šikovnost a zručnost.

Plošina na hracím centru je také multifunkční, po jejím otočení se dítě ocitne na vlnícím se povrchu, na kterém se učí udržovat rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavného centra s domečkem se nachází piknikový stůl s lavicemi. Pro malé sportovce má dětské centrum připravený basketbalový koš a fotbalovou branku se sítí. Dětské hrací centrum v sobě spojuje několik možností pro sport, zábavu a odpočinek dětí. Zároveň je to také dětský domeček s pevnou střechou, takže se do něj mohou děti skrýt v případě nepříznivého počasí. Rozměry domečku jsou 105*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek můžete používat i v exteriéru i interiéru.

Houpačka Activity Swing BIG nosnost 70 kg, výškově nastavitelná od 5 let

Překvapte své dítě kvalitní a originální houpačkou Activity Swing od německého výrobce BIG. Nadčasová houpačka je jako stvořená pro chlapce i holčičky od 5 let a je vyhotovena z odolného plastového sedadla v zeleném provedení a pevného lana, jehož délka se dá jednoduše nastavit od 90 do 165 cm. Maximální nosnost houpačky je až 70 kg, vysoká kvalita zaručuje bezpečné houpání. Ergonomické sedadlo má rozměry 36*17 cm, děti budou mít radost z pohodlného sezení i po dlouhých hodinách.

Dětská houpačka Activity Swing je univerzální a díky promyšlenému systému ji snadno přizpůsobíte potřebám dítěte. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Během letních, horkých dní ji můžete připevnit na zahradě na strom, prolézačku, a během chladnějších dní ji dítě využije uvnitř v bytě i domě. Multifunkční houpačka Activity Swing nabízí kromě klasického houpání se i další zajímavou funkci – sedadlo se nastaví do vyšší polohy, dítě se o něj zachytí rukama a může se houpat, přičemž se také odráží od země nohama. V sedadle jsou pro tento účel vytvarovaná držadla, upravená pro malé dětské ruce.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozměry balení144*40*87 cm
Celková délka185 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost28,25 kg / 31,85 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.