Set domeček Neo Jura Lodge Smoby se dvěma dveřmi a stolek pro zahradníka od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby, dětského domku Jura Lodge je dodáván spolu se zahradním stolkem a kbelík setem s mlýnem Écoiffier. Dětský domeček poskytuje velké množství příležitostí ke hře pro více dětí, doplněk v podobě dětského kbelíku setu děti ocení při hře s pískem či vodou. Koupí setu hraček uděláte dětičkám dvojnásobnou radost, a nejen to. Set hraček má zvýhodněnou cenu jako při koupi separátních hraček. Hra v dětském domečku a s kbelíkem děti baví v každém ročním období a domeček vám navíc zkrášlí zahradu.

Domeček Neo Jura Lodge Smoby 2 dveře 2 okna s okenicemi a krmítko pro ptáky od 2 let

Francouzský výrobce Smoby přichází s moderním, rozšiřitelným domečkem Neo Jura Lodge pro kluky i holčičky již od 2 let. Revoluční novinka z dílny předních francouzských designérů zaručí vašim dětem množství radostně strávených chvil v interiéru i exteriéru. Domeček dětem nabídne 2 poloviční dveře, 2 okna s otevíratelnými okenicemi a originální krmítko pro ptáčky. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a kytiček. Prostorný interiér nabídne dětem dostatek místa na různé hry a zábavu.

Jedinečný a inovativní koncept domku Neo Jura Lodge přichází s možností připojení různých doplňků. Děti milují různá technická vylepšení a samy se mohou rozhodnout, co jejich domeček potřebuje. K tomuto domku lze samostatně připojit letní kuchyňku, piknikový stolek i předzahrádku s květináči, takže si malí kuchaři a zahrádkáři přijdou na své. Vynikajícím doplňkem může být i komín, zvonek nebo okap s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konví na zalévání. Děti, které mají rády soukromí, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka.

Rozměry tohoto domku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí.

Stůl pro zahradníka The Flower Box Garden&Seasons Écoiffier s nářadím a doplňky od 18 měsíců

Stůl pro zahradníka The Flowe Box z edice Garden&Season od francouzského výrobce Écoiffier představuje krásný dárek pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Zahradní stolek o rozměrech 43*27,5*31 cm je vyroben z pevného a odolného plastu v zeleném provedení, takže se stane ozdobou každého dvora nebo zahrady. Děti se díky němu naučí sázet květiny, pečují o ně, zalévají je a hravým způsobem si vytvářejí pozitivní vztah k přírodě a tráví čas na čerstvém vzduchu.

Součástí stolku je také sada nářadí, ve které se nacházejí 2 květináče, motyčka, hrabičky, sázecí kolík, lopatka, konvička a značky. Zahradní stolek pomůže dětem s rozvojem jemné motoriky, hrou na zahradníky se přibližují světu dospělých, koncentrují se na detaily a hravou formou si rozvíjejí také logické myšlení a představivost. Stolek pro zahradníky stojí na 4 pevných nohách, jeho celková výška je 31 cm, je přizpůsoben pro malé dětské ruce.

Kbelík set s mlýnem Ryba Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Dětský kbelík set Ryba Écoiffier je sada doplňků do písku, která je vhodná pro děti od 18 měsíců. Kbelík set pro děti obsahuje kbelík, mlýn, sítko, lopatku, hrábě a bábovičku. Kbelík s nástroji do písku je vyroben z kvalitního plastu.

  • 6dílný set do písku
  • 6 nástrojů z odolného plastu
  • mlýn na přelévání vody nebo přesýpání písku
  • rozměry 16,5*15,5*31 cm
  • vhodné od 18 měsíců
  • kvalitní francouzský výrobek

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
Celková délka124 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost17,3 kg
NotePossibility to add accessories
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.