Stůl pro zahradníka The Flower Box Garden&Seasons Écoiffier s nářadím a doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Stůl pro zahradníka The Flowe Box z edice Garden&Season od francouzského výrobce Écoiffier představuje krásný dárek pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Zahradní stolek o rozměrech 43*27,5*31 cm je vyroben z pevného a odolného plastu v zeleném provedení, takže se stane ozdobou každého dvora nebo zahrady. Děti se díky němu naučí sázet rostlinky, pečují o ně, zalévají je a hravým způsobem si vytvářejí pozitivní vztah k přírodě a tráví čas na čerstvém vzduchu. Součástí stolku je také sada nářadí, ve které se nacházejí 2 květináče, motyčka, hrabičky, sázecí kolík, lopatka, konvička a značky.

Zahradní stolek pomůže dětem s rozvojem jemné motoriky, hrou na zahradníky se přibližují světu dospělých, koncentrují se na detaily a hravou formou si rozvíjejí také logické myšlení a představivost. Stolek pro zahradníka stojí na 4 pevných nohách, jeho celková výška je 31 cm, je přizpůsoben pro malé dětské ruce. Děti si ho mohou naplnit hlínou nebo substrátem a zasadí do něj svoje první semínka. Stolek je po obvodu vybaven také odkládacími otvory, do kterých si děti po sázení mohou odložit nářadí.

Écoiffier přináší dětem kvalitní dětské hračky s originálním designem, které splňují i ta nejvyšší evropská kritéria, proto jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu43*27,5*31 cm
Celková výška31 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.