Magnetická tabule Smoby oboustranná s kovovou konstrukcí, 80 doplňky a Hravá kuchařka Perníková chaloupka

Popis produktu

Hračky, s nimiž se děti nebudou nikdy nudit. Set školní magnetická tabule Smoby s nastavitelnou výškou a Hravá kuchařka Chef Perníková chaloupka s formami na pečení je set tvůrčích hraček pro děti od 3 let, které rády kreslí, malují a tvoří nové věci. Zvýhodněný set hraček je nejen kvalitní a rodiče se mohou těšit z příjemně nízké ceny. Hračky v setu spolu ladí a tvoří krásný doplněk do dětského pokojíčku. S hračkami si může zahrát několik dětí, sourozenci i kamarádi. Tyto dětské hračky pomáhají rozvíjet dětskou představivost, fantazii a inteligenci.

Tabule na kreslení a magnetky Evolutiv Board Smoby výškově polohovatelná oboustranná s úložným prostorem a 80 doplňků

Polohovatelná magnetická tabule je moderní a kvalitní oboustranná tabule pro děti od 3 let. Dětská magnetická tabule je vyrobena z kvalitního, odolného plastu, který je příjemný na dotek, produkt má navíc různé certifikáty odolnosti a kvality. Z jedné strany se dá na tabuli psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají setřít hadříkem nebo houbou, což vám ušetří haldy papíru. Pod tabulí je šikovná přihrádka na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, a rovněž pomáhá v tom, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Tabule pro děti roste spolu s vaším dítětem. Nožičky podstavce jsou výškově nastavitelné do 5 pozic od 80 do 125 cm.

Polička na uložení tužek a pomůcek se dá uzavřít, a tak dítě neztratí žádnou z nich, což je jednoduché a praktické na úklid. Balení dětské tabule je dodáváno se setem magnetických písmenek, čísel a matematických znaků, pera, které se dá smazat, setem barevných kříd a houbou. Tabule pro děti je provedena v krásné pastelové růžové barvě s modrými detaily, takže je vhodná pro holčičku a nádherně zapadne do dětského pokoje. Celkem obsahuje 80 kusů doplňků, které zaručují dětem dlouhé hodiny zábavy a kreativního kreslení, psaní nebo her s magnetkami, s nimiž mohou vytvářet první slova. Školní tabule je originální dárek pro každé dítě.

Hravá kuchařka Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení od 5 let

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka s recepty a formami na pečení je fantastická kreativní sada pro všechny malé cukráře, se kterou si sami upečou Perníkovou chaloupku ze skutečných surovin. Hravá kuchařka Perníková chaloupka je vhodná pro všechny děti od 5 let, které rády pomáhají při pečení a zdobení sladkých ozdob. Při výrobě, pečení i zdobení perníkové chaloupky pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami. Při pečení se nejen zabaví, ale odměnou za dobře vykonanou práci jim bude dokonalý vlastnoručně upečený a ozdobený perníkový domeček.

Tato kreativní sada pro všechny šikovné a tvořivé děti obsahuje 15 doplňků, mezi nimiž se nachází 8 kusů forem na pečení, 4 stojany na postavení stěn, 4dílná sada na zdobení, návod na přípravu spolu s receptem. Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Perníková chaloupka je skvělou zábavnou soupravou na pečení z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry a napodobováním dospělých se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jakož i jemná motorika rukou.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, ale i jemný k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost.

 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*63*125 cm
Celková výška80 - 125 cm
Rozměry balení60*11*72 cm
Výškově nastavitelnéAno
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,45 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.