Tabule na kreslení a magnetky Evolutiv Board Smoby výškově polohovatelná oboustranná s úložným prostorem a 80 doplňků

Popis produktu

Tabule na kreslení Evolutive Board od špičkového francouzského výrobce Smoby je kvalitní oboustranná tabule, která roste s dítětem od 3 let. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Magnetická tabule se dá výškově nastavit podle potřeb dítěte. Pod tabulí je praktický úložný prostor s oddělenými přihrádkami na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek.

Na děti čeká sada až 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fix, barevné křídy a houbu. Tabule je vyhotovena v krásné zelené barvě s oranžovými detaily, takže je vhodná pro chlapce i dívky. Zahrají si s ní na dlouhé roky, přičemž si budou užívat zábavu a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku.

Tabule pro děti se dá velmi rychle složit, nezabírá mnoho místa. Její rozměry jsou 67*61*130 cm, přičemž celková výška je 130 cm. Francouzská společnost Smoby je známá svými špičkovými hračkami, které navrhují přední francouzští designéři pro různé věkové kategorie. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Hračky Smoby jsou tím nejlepším, co můžete nabídnout svým dětem, které se s nimi budou bavit dlouhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozměry balení56*13*74 cm
Celková délka64 cm
Výškově nastavitelnéAno
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.