Zástěra pro děti medvěd Fred The Bear Cotton Apron ThreadBear z bavlny od 6–8 let

Popis produktu

Krásná dětská zástěra medvěd Fred od předních designérů značky ThreadBear je vhodný dárek pro chlapce i dívky od 6 do 8 let. Červená zástěra je vyrobena z prvotřídního materiálu a je ozdobena tištěným uměleckým motivem sympatického medvídka, který papá medový chlebíček. Praktická zástěra potěší děti nastavitelnou délkou vázání kolem krku díky kvalitní dvojité kovové sponě a kolem pasu se uvazuje stejně širokým bavlněným páskem. Na zástěře nechybí ani jmenovka z vnitřní strany zástěry, na kterou si dítě může napsat své jméno nebo přezdívku.

Stylová zástěra v sobě nese originální britský design, který pomáhá dětem objevovat a rozvíjet jejich osobnost, zdravé sebevědomí a povzbuzuje je ke kreativitě a překonávání svých hranic již od útlého věku. Zástěra ochrání šaty dítěte před ušpiněním a nečistotou, může se vesele věnovat jakékoliv tvůrčí činnosti, kreslit si obrázky, malovat, tvarovat plastelínu, skládat stavebnici, vařit nebo pomáhat svým rodičům v kuchyni, a tak si upevňovat vzájemné vztahy. Děti si zahrají na různá umělecké povolání, objevují své talenty a všestranně se rozvíjejí, přičemž jim krásný medvěd bude inspirací při všech nápadech.

Dětská zástěra má univerzální využití, snadno se čistí, krásný design osloví nejen děti, ale i jejich rodiče. Produkty značky ThreadBear se zaměřují na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály s bio rozložitelnou povrchovou vrstvou TPU, které byly použity při výrobě, jsou maximálně bezpečné a splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy EU. Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské zástěry, pláště, tašky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 6 let
Rozměry produktu50*42 cm
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.