Koloběžka Lví hlídka Smoby tříkolová s nastavitelnou rukojetí od 2,5 let

Popis produktu

Tříkolová koloběžka Lví hlídka (Lion Guard) je výjimečně pěkná koloběžka pro děti od 2,5 roku. Zářivá žlutá v kombinaci s oranžovou a pohádkovým motivem spolu dokonale ladí a vytvářejí atraktivní tříkolku pro nejmenší děti. Dětská koloběžka je lehká, díky 3 kolečkům je jízda maximálně pohodlná a hladká. Kolečka jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Koloběžka je vybavena protiskluzovými řídítky, která jsou zároveň sametově hebká na dotek. Řídítka i nášlapná protiskluzová část dětské koloběžky je vyzdobena obrázkem lva, kterého znáte již z nadčasové pohádky Lví král.

Pohádková koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka, proto neváhejte a zakupte ji svým malým nezbedníkům. Koloběžka má nosnost 20 kg. Díky koloběžce se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i ​​postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Koloběžka s pohádkovým motivem je dokonalým dárkem pro nejmenší děti. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 2.5 roku
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu55*32*65 cm
Celková výška65 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,16 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...