Transportér Volvo Majorette kovový s pohyblivými částmi 3 různé druhy

Popis produktu

Autíčko transportér Volvo od francouzské značky Majorette potěší všechny děti od 3 let, které mají rády hry na stavbaře. Prvotřídní transportní auta s precizně vypracovanými detaily a kovovou karoserií využijí při hře se stavebnicemi nebo si s nimi zahrají samostatně. Značka Majorette přináší dětem 3 modely transportních vozů Volvo: FMX Show Truck, FMX Love Bed Trailer a FMX Construction Container. Uvedená cena platí za 1 model transportéru, při objednávce uveďte do poznámky, o jaký model máte zájem.

V případě nedostupnosti vybraných modelů lze poslat i podobnou variantu. S přepravními autíčky Majorette si chlapci i dívky zahrají hry na povolání. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svou sbírku autíček o světoznámá stavební auta značky Volvo. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a zářivé barvy nadchnou každé dítě, které si s nimi zahraje v interiéru i v exteriéru na pískovišti. Délka každého modelu je 7,5 cm.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka7,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.