Trampolína s ochrannou sítí Silhouette Ground Pink Exit Toys přízemní průměr 244 cm růžová

Popis produktu

Trampolína s ochrannou sítí Silhouette od holandské značky Exit Toys je kompaktní kulatá trampolína o průměru 244 cm, kterou umístíte na zem kdekoli ve vaší zahradě. Trampolína je vybavena napnutou bezpečnostní sítí, jejíž vchod je vyznačen výrazným fluoreskujícím zeleným zipem pro lepší viditelnost. Kolem plochy pro skákání se nachází ochranná matrace, vybavená síťkou, která při skákání zabrání vklouznutí chodidla do prostoru s pružinami. Tuto prvotřídní trampolínu ocení všechny děti od 3 let, kterým poskytne extra ochranu při každodenním skákání.

O komfortní skákání se postará 42 oboustranných kónických pružin, díky kterým zůstanete ve vzduchu delší dobu a naučíte se více akrobatických triků. Stabilní trampolína je vybavena pevným a odolným rámem, který je pozinkovaný a ošetřený práškovou technologií, díky čemuž skvěle odolává nepříznivým povětrnostním vlivům a korozi. Stylová trampolína v růžovo-černém provedení se stane ozdobou každé zahrady.

Trampolína umožňuje pohodlné skákání i pro menší děti, které si postupně zlepšují své schopnosti, trénují svalstvo na rukou a nohou, učí se odhadovat vzdálenosti a sílu odrazu. Výška trampolíny je 184 cm, její celkový průměr i s bezpečnostní sítí činí 273 cm, váží 47 kg. Doporučená maximální nosnost trampolíny je 50 kg, přičemž celková testovaná nosnost trampolíny je 400 kg. Plocha na skákání má průměr 187 cm a je ve výšce 20 cm od země.

Holandská značka Exit Toys už dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, GS, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu244*184 cm
Celková výška184 cm
Hmotnost47 kg
Nosnost50 kg
Průměr244 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.