Stavebnice Peppa Pig Campervan PlayBig Bloxx BIG auto karavan s výbavou a 2 postavičky 52 dílů od 1,5-5 let

Popis produktu

Stavebnice Peppa Pig Campervan od německého výrobce BIG zabaví chlapce a dívky již od 18 měsíců. Originální 52dílná stavebnice obsahuje kvalitní dílky na stavbu originálního žlutého karavanu s výbavou, přičemž se mohou těšit také na 2 figurky prasátek, se kterými zažijí skvělé zážitky. V karavanu najdou postýlku, sporák na vaření, hrnec, čajník, při venkovním posezení využijí i stolek se 2 židlemi k sezení, na které mohou figurky usadit a užívat si grilování. Stylová stavebnice karavanu s motivem animované televizní série Peppa Pig je tím nejlepším dárkem pro každé dítě, které začíná se světem stavebnic.

Stavebnice PlayBIG Bloxx je kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Chlapci a dívky si tedy mohou zkombinovat své kostky LEGO a BIG a postavit ještě větší a krásnější stavby, domečky a jiná stavební díla. Stavebnice mají velký vliv na správný vývoj dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví zábavné stavby, hraje si s figurkami a rozvíjí při tom svoji fantazii, představivost a logické myšlení. Dále se prostřednictvím skládání rozvíjejí také pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech.

BIG je německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují kvůli její prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Plastové dílky stavebnice se vyznačují vysokou UV stabilitou, takže si zachovají své krásné barvy i po dlouhé době.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu9*35*23 cm
Celková výška23 cm
Hmotnost550 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.