Stavebnice hasiči s letadlem Abrick Fireman Cargo Plane Écoiffier se 4 postavičkami a 3 vozidly od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice hasiči s letadlem Abrick Fireman Cargo Plane z kolekce Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje vynikající dárek pro děti od 18 měsíců. Chlapci a dívky se skvěle zabaví při hře na záchranáře, přičemž budou mít k dispozici hasičské letadlo, 3 autíčka, sadu figurek (pilot, hasič, doktor a pacient), bezpečnostní zábrany, repliky plamenů a záchranářská nosítka. Letadlo je vybaveno navíjecím hákem, díky kterému může vzít nosítka se zraněným na palubu, rovněž se v něm sveze i záchranářské autíčko. Originální stavebnice s moderním designem ozdobí každý dětský pokojíček, vaši nejmenší si s ním vydrží hrát dlouhá léta.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestíratelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Stavebnice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat podle vlastní fantazie a představivosti. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Děti si při hře na hasiče rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky a koncentrace.

Učí se pomáhat druhým, získávají pocit zodpovědnosti, při hře se sourozenci si rozvíjejí i komunikační schopnosti. Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*35*24 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,94 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.