Stavebnice s dinosaury Abrick Dinoland Écoiffier dvěma figurkami a vozidlem od 18 měsíců

Popis produktu

Stavebnice s dinosaury Abrick Dinoland z kolekce Abrick od francouzského výrobce Écoiffier představuje skvělý dárek pro děti již od 18 měsíců. Chlapci a dívky si budou moci poskládat vlastní Jurský park s dinosaury, přičemž se mohou těšit také na 2 figurky pracovníků a terénní autíčko ozdobené obrázkem dinosaura. Pestrobarevná stavebnice s moderním designem ozdobí každý dětský pokojíček, vaši nejmenší si s ním vydrží hrát dlouhá léta.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestíratelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Stavebnice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat podle vlastní fantazie a představivosti. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky a koncentrace. Francouzský Écoiffier už dlouhá léta přináší dětem ty nejlepší hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzský výrobce výrazně odlišuje originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu80*45*24 cm
Rozměry balení50*40*52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,12 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.