Školní taška batoh Backpack Amsterdam Large Race Dino Jack Piers velká ergonomická luxusní provedení od 6 let 36*29*13 cm

Popis produktu

Rychlá jízda s dinosaurem právě začíná! Máte doma příštího prvňáčka? Zbystřete pozornost, protože školní taška Jack Piers se stane novou školní taškou vašeho děťátka a do školy ho bude provázet den co den. Zelená školní taška Backpack Amsterdam Large Race Dino Jack Piers má sice retro nádech, ale navržena je podle nejnovějších módních trendů a požadavků dětí. Do nového batohu Backpack Amsterdam Large Race Dino z dílny belgické značky Jack Piers se váš prvňáček či prvňačka okamžitě zamilují. Stačí jeden jediný pohled na tuto designovou a nadčasovou tašku a děti se budou do školy těšit jako nikdy předtím.

Zdraví a bezpečnost

Školní batoh je určen primárně pro děti prvních ročníků, tedy pro školáky od 6 let. Prázdný batoh váží pouhých 0,4 kg a dětskou páteř nezatěžuje zbytečnou váhou. Rodiče při jeho koupi jistě ocení anatomicky tvarovaná záda s měkkou výztuží a polstrované ramenní popruhy, které jsou tak pohodlné, že děti tašku na ramenou nebudou ani cítit.

Samozřejmostí je i možnost nastavení popruhů, které se přizpůsobí vašemu školákovi a taška plná sešitů jej tak nepotáhne dozadu. To, že tvůrci tašky mysleli opravdu na všechno, dokazují také důkladně propracované detaily. Hlavní přihrádka tašky se uzavírá na zip, takže děti nebudou muset během každé přestávky bojovat s komplikovaným zapínáním, které se zasekává.

Materiály

První školní den se ponese ve znamení nových spolužáků a učitelů, ale chybět nesmí ani zbrusu nová školní taška. Batoh Jack Piers je vyroben z kvalitního voděodolného polyesteru, takže se velmi snadno čistí. Lehká, avšak odolná tkanina je zpracována tak, že dokonce nezachytává ani špínu. Taška je díky prvotřídním materiálům a zpracování nepromokavá zevnitř i zvenčí a učebnice zachrání iv případě, že si váš školák zapomene deštník.

Vnitřek

Školní taška Jack Piers nevypadá krásně jen zvenčí, ale i zevnitř. Po jejím otevření děti objeví neuvěřitelný objem 11 litrů, takže do tašky se vejde naprosto vše, co prvňáček během vyučování potřebuje, ale děti ji zároveň využijí i na výlety. Vnitřek batohu tvoří jedna prostorná přihrádka, do které se bez problémů vejdou všechny učebnice a sešity a ještě zůstane prostor na penál a samozřejmě svačinu. Tašce nechybí ani praktická přední kapsa na drobnosti a boční kapsa na láhev s vodou či na deštník.

Design

Na designu si tvůrci tašky Jack Piers dali opravdu záležet. Sami jsou rodiče a vědí, že do školy se chodí s radostí právě tehdy, když si děti mohou na záda vzít tašku, kterou každý obdivuje. Zapomeňte na nudné, jednobarevné školní tašky, které má téměř každý žák a vyražte spolu s dinosaurem na rychlém autě do světa, kde fantazie nezná hranic. Ukládat si každý večer sešity a učebnice do krásné tašky Jack Piers bude pro děti mnohem příjemnější a společnost jim bude dělat rychlý dinosaurus na zeleném pozadí. Design navržený rukou už na první pohled nese známky originality, kterou jinde jen tak snadno nenajdete.

Vlastnosti

 • školní taška pro děti od 6 let
 • určená pro první ročníky základní školy
 • hmotnost 0,4 kg
 • objem 11 litrů
 • rozměry 36*29*13 cm
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ergonomický tvar
 • voděodolný materiál odpuzující špínu
 • jedna velká přihrádka
 • jedna přední kapsa a boční kapsy
 • ručně kreslený originální design
 • navržena v Belgii
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
Rozměry produktu36*29*13 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.