Školní tabule oboustranná Activity Plastic Board Smoby 2v1 magnetická na fixky a křídu a 7 doplňků

Popis produktu

Školní tabule oboustranná Activity z dílny francouzských designérů Smoby je špičková tabule na kreslení, která potěší všechny děti již od 3 let. Je vyrobena z kvalitních a odolných plastů, příjemných na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorný odkládací prostor s více přihrádkami na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixů. Plocha na odkládání doplňků zároveň zamezí i tomu, aby prach z kříd nepadal na podlahu.

Děti se mohou těšit na skvělou sadu 7 doplňků, mezi nimiž je černá fixka a 6 barevných kříd. Nadčasová tabule v kombinaci červené, zelené a modré barvy působí moderně, stane se ozdobou každého dětského pokojíčku. Tabule se dá sundat z podstavce a snadno zavěsit na stěnu díky šňůrce na její vrchní části. Plocha na psaní měří až 43*43 cm. Stojan je vybaven třemi stabilními nohami s protiskluzovým zakončením. Celkové rozměry produktu jsou 62*58*105 cm, přičemž maximální výška tabule na podstavci je 105 cm. V horní části tabule se nachází i praktický klip na fix. Tabule pro děti se dá velmi rychle připevnit na stojan, také ji jednoduše složíte.

Chlapci a dívky se s ní zabaví na dlouhé roky, přičemž si budou užívat zábavu a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá objevit v dětech umělecké vlohy, využívají svou fantazii a představivost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Dítě si s ní může hrát samostatně, stejně jako se svými kamarády a sourozenci. Vyzkouší si hru na povolání učitele, budou se snažit komunikovat se svými žáky a rozvíjet si komunikační dovednosti. Tato výborná hračka je také vhodná do předškolních zařízení, ve kterých si ji děti ihned oblíbí.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem originální hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*58*105 cm
Celková výška105 cm
Rozměry balení47*10*57 cm
Rozměry kreslící plochy43*43 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,7 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.