Set skluzavka s vodotryskom Funny Double Toboggan Smoby 2 metrová a dárek stavebnice v dóze 50+20 % kostek modrá

Popis produktu

Set skluzavka s vodotryskem Funny Double Toboggan a dárek stavebnice v modré dóze je oblíbený set hraček pro všechny děti od 2 let. Sada hraček za sníženou cenu potěší všechny rodiče, kteří získají pro své chlapce a dívky kvalitní hračky a zároveň ušetří více než při nákupu samostatných hraček. Hračky v setu od Smoby a Écoiffier spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a nabídnou dětem spoustu radostně strávených chvil. Předností hraček od Smoby je i povrchová úprava s anti UV filtrem, díky kterému si zachovají krásné a zářivé barvy i po letech používání.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Double Smoby 2 metrová dvojité stěny s UV filtr od 2 let

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan patří mezi nejmodernější dětské skluzavky od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Skluzavka potěší děti plochou na klouzání s délkou až 2 metry. Originální barevná kombinace červené, modré a žluté upoutá děti od 2 let na první pohled a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Robustní skluzavka nabízí i možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní na skutečný tobogan s vodotryskem, se kterým se děti zabaví na dlouhé hodiny.

Skluzavka sestává z kvalitního žebříku s protiskluzovou ochranou, který dětem umožní bezpečný výstup. Masivní modrá držadla poskytnou dětem oporu a jistotu předtím, než se posadí na skluzavku a spustí se dolů. Plocha na klouzání ve tvaru vlny je ergonomická a velmi pohodlná. Funkce vodotrysku ochladí chlapce a dívky během horkých, letních dní. Nosnost skluzavky je až 50 kg, je velmi stabilní a žlutý žebřík je vybaven širokým podkladem, takže se skluzavka nezaboří do země. Plochu na klouzání a schůdky spojuje pevná opora, zajišťující maximální bezpečnost. Rozměry dětské skluzavky jsou 217*88*119 cm, přičemž celková délka skluzavky je 217 cm a výška 119 cm.

Stavebnice pro děti Maxi Abrick Écoiffier v dóze 50 kostek + 20 % kostek zdarma od 12 měsíců modrá

Stavebnice Maxi Abrick od francouzské společnosti Écoiffier v sobě skrývá až 50 kostek, které jsou zabaleny v praktické dóze. K stavebnici získáte zdarma 20 % kostek. Kostky si děti po hře uloží do dózy v modré barvě. Dětské kostky jsou velké a dětem se s nimi snadno manipuluje. Dětská stavebnice Abrick je kompatibilní se všemi stavebnicemi z kolekce Maxi Abrick, proto si vaše dítě může vytvořit jednu obrovskou stavebnici. Při skládání, rozkládání i ukládání kostek se rozvíjí jemná motorika, děti se učí rozeznávat barvy, kreativně uplatňují svou fantazii a rozvíjejí svou představivost.

Smoby a Écoiffier jsou francouzské značky, které produkují kvalitní plastové hračky, vyrobené podle přísných norem a evropských standardů. Značka Smoby je držitelem certifikátu odolnosti a kvality. Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence a její hračky se vyznačují originálním francouzským designem. Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*88*119 cm
Celková výška119 cm
Rozměry balení190*34*50 cm
Celková délka217 cm
Délka šmýkacej plochy200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost11,5 kg / 14,5 kg
Nosnost50 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné