Set kolečko Écoiffier a sekačka se zvukem a kbelík set Hrad od 18 měsíců

Popis produktu

Set dětského kolečka, sekačky a kbelíky s formičkami do písku je skvělá souprava hraček vhodná pro děti od 18 měsíců. Pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Écoiffier, který za rozumnou cenu nabízí kvalitní výrobky. Tyto plastové hračky jsou originální a pestrobarevné, děti se s nimi určitě velmi rady zahrají. Souprava kolečka a plastových formiček ve kyblíku se výborně doplňují s dětskou sekačkou, jsou pěkně sladěné a neodolatelné pro nejmenší děti. Nabízejí široké spektrum her pro nejmenší děti. Tyto lákavé hračky přicházejí ve vynikající cenové nabídce.

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier od 18 měsíců červené

Écoiffier dětské kolečko je pěkná hračka na zahradu vhodná pro děti od 18 měsíců. Červené kolečko pro děti je vyroben z kvalitního a odolného plastu, je lehký a velmi snadno se ovládá. Zářivá červená barva kolečka upoutá každé dítko, které se s ním velmi rádo zahraje na zahradníka. Děti se prostřednictvím dětského kolečka mohou hrát na velkých zahradníky nebo prostě pomáhat rodičům při domácích pracích. Hra s kolečkem přispívá k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností dětí.

Dětská sekačka na trávu Picnic Écoiffier se zvukem a nádrží od 18 měsíců

Écoiffier sekačka na trávu Picnic je 54 cm vysoká dětská sekačka. Je vyrobena z kvalitního a odolného plastu v zeleno-červené barvě. Vypadá jako skutečná sekačka s motorem a s odnímatelnou nádrží na posekanou trávu. Vydává zvuky při otočení kolečka. Dá se použít jako dětské chodítko. Je to ideální hračka pro dítě, které pomáhá při sekání trávy, přičemž si nemůže ublížit. sekačka je vhodná pro děti od 18 měsíců. Rozměry dětské sekačky jsou 74*28,5*54 cm.

Dětský kbelík set s konví Maxi hrad Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kbelík červené barvy, který připomíná svým tvarem hrad, modré sítko, zelené hrabičky a lopatka, žlutá konve a červená formička ve tvaru hradu. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Tento set svým provedením zaujme každého kluka či dívku. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5*40 cm. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad pomocí nářadí.

Écoiffier je francouzský výrobce, který produkuje kvalitní dětské hračky. Tyto hračky jsou díky vysokým evropským standardům vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně liší francouzská značka Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou sadu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*28 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...