Set domeček Přátel ekologický v přírodních barvách a 2,3 m skluzavka Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný s hrací stěnou Activity Wall

Popis produktu

Ekologický domeček, skluzavka s vodotryskem a hrací stěna Activity Wall představují vynikající sadu hraček pro chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu barevně a designově ladí, vytvoří na vaší zahradě moderní herní centrum. Hračky od francouzského výrobce Smoby mají povrch chráněný UV filtrem, takže jejich barvy rychle nevyblednou. Rozšiřitelný domek se skluzavkou umožní dětem plně využívat jejich fantazii a představivost na čerstvém vzduchu, navíc jsou vyráběny ekologickým způsobem. Děti se při hře v zahradě skvěle zabaví i s hrací stěnou Activity Wall, která prověří jejich sportovní schopnosti a dovednosti při různých kreativních aktivitách.

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný z recyklovaného materiálu s UV filtrem

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends House Evo je mimořádně prostorný domeček pro chlapce a dívky již od 3 let. Nabídne dětem rozsáhlý prostor pro hraní, takže se do něj vejdou i se svými sourozenci a kamarády. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi a předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Na fasádě domku se nachází také otevíratelná poštovní schránka, děti si užijí skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Špičkový francouzský domeček je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 50 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Povrch domečku chrání UV filtr, díky kterému si zachová krásné barvy i po dlouhém používání. Rozměry domečku jsou 176*115*162 cm, vyznačuje se vysokou stabilitou, vynikající odolává silnému větru a nepříznivému počasí. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, pomáhá jim rozvíjet představivost a sociální dovednosti při hře s kamarády a sourozenci. Domek lze kdykoli rozšířit o další doplňky, které přinesou dětem nové herní možnosti.

Skluzavka ekologická s vodotryskem Toboggan XL Slide Green Smoby 2,3 m plocha na klouzání z recyklovaného materiálu s UV filtrem

Ekologická skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green od francouzského výrobce Smoby okouzlí chlapce a dívky již od 3 let. Mimořádně pevná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, rovněž má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují masivní držadla a protiskluzové schůdky vyrobené technologií Blow Moulding, díky čemuž jsou mimořádně pevné a stabilní. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokáží využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Skluzavka je vybavena pohodlnou ergonomickou plochou na klouzání, kterou děti ocení při každodenní hře. Povrch skluzavky je vybaven UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Je vyhotovena v jemných přírodních barvách, které se dokonale hodí pro každý dvůr nebo zahradu a pomáhají v dětech rozvíjet fantazii a představivost. Skluzavka je vyrobena ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 70 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí.

Hrací stěna oboustranná se 6 aktivitami Activity Wall Smoby hry s vodou míčem nastavitelná s 29 doplňky s UV filtrem

Hrací stěna Activity Wall od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny kreativní a sportovně založené děti od 2 let. Oboustranná hrací stěna nabídne dětem až 6 herních aktivit, při kterých se výborně zabaví a procvičují si své schopnosti a dovednosti. S robustní hrací stěnou o výšce 89 cm si děti zahrají v interiéru i exteriéru – povrch je chráněn UV filtrem, díky čemuž si zachová krásné barvy i po letech používání. Součástí hrací stěny je sada 29 doplňků, které si děti mohou na hrací stěně nakonfigurovat podle svých potřeb. Rozměry hrací stěny jsou 49*13*89 cm.

Chlapci a dívky se mohou těšit na 6 aktivit, mezi nimiž je vytváření dráhy pro míčky, vytváření vodní dráhy, kolo se sportovními aktivitami, hraní piškvorek, házení míčků do kelímků a tabulka na psaní křídou. Oboustranná hrací stěna je vybavena také úložným prostorem ve spodní části, robustní základna se vyznačuje vysokou stabilitou. Hrací stěna je vhodná i pro hru více dětí, umožňuje snadný přístup ze 2 stran. Chlapci a dívky si s ní procvičí celé tělo, při sportovních aktivitách trénují přesnost a koordinaci ruka-oko. Při kreativních hrách s vytvářením drah, kreslením a hraním piškvorek si trénují strategické a logické myšlení, využívají svoji kreativitu a fantazii.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.