Sekačka na trávu Garden&Seasons Écoiffier se zvukem od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská sekačka na trávu Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je originální zahradní hračka pro všechny šikovné děti od 18 měsíců. Tyrkysovo-zelená sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu s odolnými vlastnostmi. Stabilitu a snadnou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, která je přizpůsobena pro dětské ruce. Při zatažení červeného startovacího lanka vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází také palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Prostřednictvím této hračky na zahradu se rozvíjí logické myšlení, protože děti zjišťují, jak fungují zahradní stroje a na co se používají. Děti si zlepšují jemnou a hrubou motoriku, pohybové dovednosti, veselé barvy v nich probouzejí fantazii a představivost. Hrou na povolání zahradníků nebo pomocníků v domácnosti se děti přibližují světu dospělých, získávají jistý pocit zodpovědnosti. Rozměry této nadčasové sekačky jsou 44*26*49 cm, přičemž celková výška sekačky je 49 cm a délka 44 cm. Sekačka nemá žádné elektronické funkce.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*26*49 cm
Celková výška49 cm
Celková délka44 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,44 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.