Puzzle Spiderman Educa 2x48 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Spidermana potěší všechny malé milovníky této komiksové postavičky od 5 let. Motiv těchto puzzle je z populárního kresleného seriálu Spiderman, který je vyroben podle komiksové předlohy. Spiderman je hrdina, který zachraňuje město, ale v civilním životě vystupuje jako nenápadný mladý muž jménem Peter Parker. Balení puzzle obsahuje 2x48 dílků. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky s motivem oblíbené komiksové postavičky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x48
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...