Puzzle 3D Sculpture Minnie Educa Color Edition 160 dílků od 6 let

Popis produktu

Připravte se na originální skládání 3D puzzle s motivem animované postavičky Minnie, která potěší každého fanouška animovaných Disney postaviček od 6 let. Puzzle dětem při skládání nabídnou až 160 dílků, se kterými se snadno manipuluje. Puzzle můžete skládat o samotě nebo ve skupince, s rodinou a kamarády. 3D puzzle Sculpture Minnie jsou určeny pro všechny příznivce puzzle a díky tomu, že se jedná o 3D puzzle se po jejich správném poskládání můžete těšit na věrné zachycení podoby Minnie. V balení se navíc nacházejí také barvy, se kterými si sestavenou sochu Minnie můžete jednoduše dobarvit.

Skládání puzzle představuje výborný způsob, jak můžete strávit svůj volný čas. Puzzle může skládat každý sám, ale nic nebrání tomu, abyste do skládání puzzle zapojili celou rodinu. Puzzle slouží především k relaxaci, příjemnému odpočinku a zároveň zlepšování koncentrace a smyslu pro detail. Skládání také zlepšuje paměť, tříbí představivost a rozvíjí fantazii.

Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Velikost sochy Minnie po složení puzzle je 22*14*22 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa se nacházejí krásné puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle, kterými potěšíte sama sebe, nebo své blízké. S puzzle Educa se už víc nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle o velikosti nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu22*14*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle160
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.