Přívěsný vozík BIG k odrážedlům BIG zelený od 12 měsíců

Popis produktu

Přívěsný vozík BIG Bobby Car Trailer je možné zkombinovat se všemi odrážedli BIG Bobby Cars - New, Classic aj Scooter. Zelený přívěsný vozík od 12 měsíců má velké rozměry 50*32*24 cm a nosnost až 25 kg. Díky robustní konstrukci a vysoké nosnosti, může dítě v oblém přívěsném vozíku odvézt mamince nákup z obchodu, převést písek, nebo vozit svého čtyřnohého přítele. Přívěsný vozík možno kolmo postavit, čímž se z něj vysype náklad. Vozík se k odrážedlu upevňuje pomocí jistícího čepu. Měkká kolečka zajišťují tichou a komfortní jízdu.

Jasná zelená barva dětského přívěsného vozíku je chráněna ÚV stabilizátory, aby ji slunce časem nezničilo. Použité, zdravotní neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu přívěsného vozíku Bobby Car Trailer a jeho bezpečnost vůči dětem. Všechny hrany vozíku jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Barva vozíku je neutrální, stejně vhodná pro dívky i pro chlapce.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí - to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu50*29*24 cm
Rozměry balení50*25*30 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,7 kg
Nosnost25 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...