Přebalovací stolek Nursery Écoiffier pro panenku s kuchyňkou se 14 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská kuchyňka, přebalovací pult a jídelní koutek pro panenku v jednom je skvělá kombinace hraček, po které touží každá princezna. Stolek je vysoký 60,5 cm od země a je proveden v pěkných jemných barvách bílé, tmavé a světlé růžové a oranžové barvy s pěkným motýlkem. V ústřední části stolku je deska na hrnec s pokrývkou a místo na lahvičku pro dítě. Z pravé strany je jídelní stolek na krmení panenky. Dětský přebalovací stůl pro panenku s kuchyňkou je vhodný pro děti již od 18 měsíců. Set pro panenku je doplněn o 14 unikátních a kvalitních doplňků.

K doplňkům patří talířek s lžičkou a vidličkou v barvách kuchyňky. Na pravé straně je pult na přebalování s hřebenem a teploměrem a sprchou pro panenku. V dolní části je pečicí trouba s krásným obrázkem pečících se muffinů. V horní části stolku jsou poličky na uskladnění doplňků, které dělají hru jedinečnou a dokonalou. Děti tento set milují, protože jim umožňuje hrát si na množství způsobů. Set neobsahuje panenku. Je proveden v růžových a v oranžových odstínech, obě jsou velmi příjemné a jemné barvy. Péče o panenku je součást hry s panenkou, kdy děti napodobují své rodiče.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupou, přebalují, uspávají. Na vlastní panence se učí, jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Écoiffier je francouzský výrobce kvalitních dětských hraček. Plasty jsou kvalitní, odolné a zároveň lehké a jemné pro dětské ručky. Tím že si děti hrají a starají se o panenku se  stávají samostatnějšími.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*34*60,5 cm
Celková výška60,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.