Pracovní vozík Mecanique Écoiffier s 18 doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský pracovní vozík Mécanique je moderní hračka s pěkným designem. Je ideální pro chlapečka, který si s nadšením hraje s pracovním nářadím a sleduje svého otce při domácích pracích. Vozík, včetně všech doplňků, je vyroben z kvalitních materiálů. Jde o plasty, které jsou příjemné na dotek, ale přitom jsou také velmi odolné a dlouho vydrží. Vozík má dvě kolečka a rukojeť na uchopení, což z něj dělá snadno přenosnou hračku. Malý kutil si tak svůj vozík může brát všude s sebou. Při výrobě byl kladen důraz na bezpečnost při hře, a proto jsou všechny hrany zaoblené.

Proveden je v pěkné červené a stříbrné barevné kombinaci. Rozměry pracovního vozíku Mécanique jsou 31*36*48 cm. Écoiffier je francouzská společnost a splňuje nejpřísnější evropské standardy. Stolek mě mnoho doplňků – celkem až 18. K nim patří nářadí, které je ergonomicky řešeno tak, aby ho umělo dítě správně uchopit a hrát si s ním. Nářadí pro chlapce sestává ze šroubů, matic, kladívka, kombinaček nebo šroubováku a francouzského klíče. Vozík má dvě patra, takže poskytuje dostatečný prostor na odložení nářadí i na práci s ním.

Ve spodním podlaží pracovního vozíku pro děti je prostor pro odložení kufříku, který je rovněž součástí tohoto kutilského vybavení. Dítě si tam může odložit nářadí a vzít si ho kamkoli s sebou. Vrchní pracovní plocha je prostorem, kde si může dítě vymýšlet a za pomoci nářadí i vytvářet různé tvary. Tříbí si tak jemnou motoriku a manuální zručnost. Navíc se naučí rozeznávat různé druhy nářadí a jeho praktické využití. Vhodný je pro děti ve věku od 2 let. Do hry může přizvat i kamarády, užít si s nimi spoustu zábavy a přitom si budovat sociální cítění a smysl pro týmovou spolupráci.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*36*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení66*60*56 cm
Hmotnost1,34 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné