Pracovní dílna Mecanics Écoiffier

s rudlem, kufříkem, přilbou a doplňky od 18 měsíců

Doprava zdarma
Výrobce: Écoiffier Kategorie: Pracovní dětská dílna Kód: ECO2474
1 499 Kč
799
Do seznamu přání
Popis produktu

Dětská pracovní dílna Mecanics je nádherná hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců, laděná v modro-žluté barvě doplněné šedou a černou. Součástí této chlapecké dílny je rudl - vozík na přenášení těžkého materiálu nebo kufříku s nářadím, přilba na ochranu hlavy malého mistra a další doplňky, které nesmí chybět v dílně žádného malého pomocníka nebo opraváře. V dětské dílně najdete vše, co malý opravář potřebuje: kladivo, klíč, šrouby, matice, kleště, svěrák či vrtačku, které si může vzít s sebou v přenosné brašně kamkoliv, kde potřebují jeho pomoc.

Malý opravář má k dispozici také dětskou přilbu, protože ochranu a bezpečnost při práci nebereme na lehkou váhu. Přenášení těžkého materiálu či opraveného stroje mu usnadňuje vozík na 2 kolečkách, který je mini replikou originální rudlu. Dětská dílna se zajímavým designem je vyrobena z pevných a odolných materiálů, ze zdravotně nezávadných barev pro maximální bezpečnost během her dětí. Její realistické provedení a výbava zaručí hodiny zábavy pro malé pomocníky, má výšku 74 cm.

Dílna pro chlapce je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé děťátko, ale má i jiný, o něco důležitější význam. Je totiž velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale i mentálně a to právě díky těmto hračkám. Dále se prostřednictvím dětské dílny rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které se rády starají o své milované a pomáhají rodičům při opravách v dílně nebo kdekoli v domě.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45.31*74 cm
Celková výška74 cm
Rozměry balení80*60*74 cm
Hmotnost3.65 kg
Barvamodrá

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...