Plyšový slon loutkové divadlo Elephant Doudou Puppet Petites Chansons Kaloo šedý 24 cm z jemného plyše od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšový slon Mouse Doudou od francouzské společnosti Kaloo představuje skvělý dárek pro všechna malá miminka již od narození. Nadčasová rukavice ve tvaru šedého slona je velká 24 cm, takže můžete svému miminku kdykoli zahrát veselé scénky se slonem. Slon působí realisticky a je vyhotoven z prvotřídního plyše, který je hebký a jemný k dětské pokožce. Rukavice je vhodná pro ruce dospělých. Bílé bříško slona je vyzdobeno krásným motivem měsíčku a hvězd.

Plyšový slon je ideální i pro dětské objímání a tulení se, dokáže zachycovat vlastní vůni dítěte, díky čemuž se dítě cítí v bezpečí, hraje si v útulné atmosféře. Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech je zvýšena hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotek a je třeba povzbudit dítě, aby objevovalo nové věci a zkoumalo povrch hračky. Každá dětská hračka Kaloo je přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy, je bezpečná pro hru vašich nejmenších.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových a textilních hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Dětskou hračku lze velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu24 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.