Plyšový oslík Les Amis-Régliss' Anon Kaloo zpívající 25 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo zpívající plyšový oslík Les Amis-Régliss' Anon je krásná zpívající hračka pro nejmenší děti i pro novonarozence. Má velikost 25 cm, po stisknutí začne hrát hudbu, nejmenší děti se s ní zabaví na dlouhou dobu. Poslechem melodií oslíka se rozvíjí dětský sluch, dítě se orientuje na vnější, zatím neprozkoumaný svět. Plyšový oslík pro miminka má realistickou šedou barvu, je jemný a hebký k dětské pokožce. Zpívající hračka pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni děťátka, což je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně, uvědomuje si svou existenci ve světě. Plyšová hračka pro nejmenší děti přichází v pěkné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkové balení.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i oslík z plyše Kaloo. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Plyšový oslík pro nejmenší děti se díky jedinečnému designu, hebkému povrchu a krásným melodiím stane oblíbeným společíkem každého miminka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. KALOO dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • po zmáčknutí hraje pěkné melodie
  • velikost 25 cm
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • v dárkové krabičce
  • praní při 30°, pak volně usušit
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25 cm
Rozměry balení14*14*14 cm
Hmotnost0,25 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.