Plyšový medvídek Perle-Chubby Bear Kaloo 18 cm v dárkovém balení pro nejmenší modrý

Popis produktu

Kaloo modrý plyšový medvídek Perle-Chubby Bear je rozkošné zvířátko vhodné pro nejmenší chlapce od 0 měsíců. Má velikost 18 cm, takže si ho děťátko velmi rádo přivine jako svého nejlepšího kamaráda. Hračka pro miminka je zabalena v krásné dárkové krabičce, můžete ji tedy darovat jako dárek svým nejbližším bez starostí o dárkové balení. Jelikož má jemnou modrou barvu, působí uklidňujícím dojmem, každé děťátko s ním bude rádo spinkat. Dětská hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce. Hračka pro nejmenší chlapce je lehká a bezpečná, takže se při dětských hrách netřeba o dítě strachovat. V prvních týdnech po narození je proto důležité naučit dítě, aby rozeznávalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Plyšový medvídek pro nejmenší zachycuje vlastní vůni děťátka a když má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně v novém cizím světě.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka. V prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný právě měkký medvídek Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rády jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšový medvídek Kaloo, který je zhotoven v krásné modré barvě. Problémem nebude ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kalooje totiž přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na nekonečné dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • velikost 18 cm
  • v dárkové krabičce
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu18 cm
Rozměry balení18,5*9 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.