Plyšový medvídek Blue Denim-Zig Kaloo zpívající natahovací 25-40 cm v dárkovém balení

Popis produktu

Kaloo plyšový medvídek Blue Denim-Zig je krásná natahovací zpívající hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má modrou barvu a tak veselou tvářičku, že jí určitě neodolá žádný malý chlapeček nebo holčička. Jeho délka je 25 cm, ale dá se natáhnout až na 40 cm, což je jistě velmi zajímavé pro každé miminko. Tím, že dítě hračku natahuje a stahuje, rozvíjí se jeho motorika, děťátko touží po objevování a zkoumání toho, jak věci fungují. Hračka pro miminka po stisknutí hraje pěkné melodie, čímž také děťátko zaujme. Dá se zavěsit vrchní částí nad postýlku nebo autosedačku, případně po natažení se dá uvázat i spodní část, hračka se tak může velmi snadno stát nejlepším kamarádem na cesty pro miminko. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v pěkné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší.

Hraní si s plyšovými hračkami je nezbytné pro optimální vývin dětí, protože zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, ale i dovednosti a schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvídek Kaloo. Natahovací medvídek je přesně takový, jako celá kolekce Blue Denim: má jedinečný design, který je trendový a posouvá hranice klasického stylu na vyšší úroveň. U plyšových hraček Kaloo není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 C°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše s usměvavou tvářičkou
  • vhodná pro nejmenší děti
  • v modrých odstínech
  • po zmáčknutí hraje pěkné melodie
  • velikost 25 cm, dá se natáhnout na 40 cm
  • ideální na zavěšení na autosedačku nebo postýlku
  • v dárkovém balení
  • praní při 30 °C
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský desing
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25-40 cm
Rozměry balení12,5*19,5 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...