Panenka v kostýmu Dinosaurus Minikiss Croc Smoby modrý se zvukem polibku s měkkým tělíčkem od 12 měsíců

Popis produktu

S krásnou panenkou v kostýmu dinosaura se zabaví všechny děti a zejména holčičky od 12 měsíců, které mají rády pohádky s dinosaury. Panenka ze série MiniKiss Croc Doll se dá vzít na výlet, na návštěvy, pomáhá dětem v noci snadněji usnout, dodává jim pocit jistoty a bezpečí. Stylové modré provedení kostýmu v kombinaci s usměvavou tvářičkou s velkýma veselýma očima je bude rozveselovat po dlouhá léta. Panenka s výškou 30 cm disponuje skvělou zvukovou funkcí – po zmáčknutí bříška se ozve zvuk polibku. Je jako stvořená na objímání, tulení se a děti ji mohou mačkat, jak dlouho si budou přát.

Tvářička panenky je z prvotřídního plastu, příjemného na dotek a tělíčko je v měkoučkém textilu. K dinosaurovi ze série Croc Doll máme v nabídce i panenku v kostýmu krokodýla a šneka, s nimiž vytvoří nerozlučnou trojici. Hra s panenkou přináší dětem pocit zodpovědnosti, učí se o ni starat a udržovat ji v čistotě. Touto péčí se hravým způsobem přibližují světu dospělých. Zlepšují si jemnou motoriku, manuální dovednosti a také komunikační a jazykové schopnosti při mluvení různých příběhů a uspávání. Elektronický modul v panence funguje na 3 baterie typu 3 x LR44 (jsou součástí balení).

Panenky ze série MiniKiss jsou vhodné na mačkání a mazlení, protože jsou z měkkého a pružného materiálu. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s propracovanými detaily. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška30 cm
Rozměry balení20*9*34 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,25 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.