Panenka se zvukem MiniKiss Smoby 27 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Dětská panenka MiniKiss je krásnou panenkou oblečenou v růžových šatičkách s čepičkou. Je vhodná pro děti již od 12 měsíců. Panenka se dá svlékat a převlékat a také má zvukové funkce. Její výška je 27 cm a při zmáčknutí vydává zvuky polibku. Dětská panenka MiniKiss od francouzského výrobce hraček Smoby má krásnou milou tvářičku a velké modré očka. K panence se dají dokoupit další šatičky na převlékání. Dětská panenka funguje na baterie. Svým jedinečným vzhledem a příjemným materiálem si získá srdce každé malé princezny.

Panenka je vhodná již pro nejmenší děti od 12 měsíců právě díky její příjemnému vzhledu a měkkému provedení. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Panenka MiniKiss je vyrobena z na dotek jemného gumového materiálu. realistický vzhled a krásný uhrančivý pohled velkých modrých oček. Panenka má měkké tělíčko, které děti radí objímají. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry.

Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to i úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení a hry s dětskou panenkou děti napodobují dospělé a učí se jak dávat lásku ostatním.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu27 cm
Celková výška27 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné