Panenka Valentine Shopping Set Corolle Girls s blond vlasy 28 cm 6 doplňků od 4 let

Popis produktu

Seznamte se s Valentine a vyrazte spolu s ní na nákupy. Okouzlující panenka Valentine z rodiny panenek Corolle Girls si bude s vašimi dětmi perfektně rozumět už od prvního momentu. Valentine je na rozdíl od svých sester Melody, Zoé a Luny sportovkyně, ráda se hýbe a proto jí celodenní nákupy nedělají žádný problém. Překrásná blondýnka Valentine je oblečená v šedých kalhotách a růžovém tričku, přičemž outfit je dokonale sladěný s ostatními doplňky. Valentine je výjimečná v tom, že k dětem přichází se šatníkem plným nádherných kousků oblečení a děti ji mohou kdykoli převlékat. Součástí jejího šatníku je 6 módních doplňků – nádherné růžové minišaty, kabelka, sluneční brýle a 3 doplňky do vlasů.

Oslňující panenka Valentine Corolle Girls má realistické tělo teenagerky, je vysoká 28 cm a dokáže stát i sedět bez pomoci. Dlouhé blond vlasy a pronikavé modré oči panenky Valentine nejsou to jediné, co zapůsobí na všechny děti od 4 let. Panenka Corolle Girls přichází až se 6 doplňky, mezi kterými nechybí šaty a módní doplňky podle nejnovější módy. Samozřejmostí u panenek Corolle je kromě mnoha doplňků i prvotřídní materiál, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení a dětem přinese ničím nerušenou hru.

Populární francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko.

Vlastnosti

  • jedinečná panenka Corolle Girls
  • blond vlasy
  • 6 módních doplňků
  • pro děti od 4 let
  • velikost 28 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška28 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.