Panenka Mini Bath Plouf Corolle s hnědýma očima a loďkou 20 cm od 18 měs

Popis produktu

Roztomilá panenka Mini Bath Plouf z dílny francouzské značky Corolle je připravena na své první vodní dobrodružství! Překvapte své děťátko krásnou panenkou v žluté lodičce, kterou vám nabízíme jako jediný e-shop na trhu. Nádherná panenka Mini Bath Plouf pro děti od 18 měsíců v růžových dupačkách s potiskem má důkladně propracované detaily a vašemu děťátku bude dělat společnost během každého koupání ve vaničce, ale i na dovolené. Moderní loďka na vodě plave jako skutečná loď a neponoří se, takže panenka Corolle díky péči vašeho děťátka zažije opravdovou plavbu, ať už to bude ve vaně, v bazénu nebo v moři. S panenkou v lodičce bude každá večerní koupel příjemnější a děti si ji užijí naplno. Loďka však není to jediné, co si děti zamilují už na první pohled. Přátelství na celý život s panenkou Mini Bath Plouf navážou i díky jemné vanilkové vůni a neuvěřitelně propracovaným detailům tvářičky, která působí velmi realisticky.

Krásná panenka Mini Bath Plouf s veselou tvářičkou má velikost 20 cm a na vaše děti se bude dívat pronikavýma hnědýma očima. Už od prvního momentu si získá srdce vašeho děťátka, které si bude panenku s radostí znovu a znovu brát do náruče. Panenka Corolle má asymetrickou tvářičku, přesně tak, jako i lidé. Její jemné, měkké tělíčko má charakteristickou vanilkovou vůni a je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které jsou příjemné na dotek i pohlazení. Hra s panenkou Corolle rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu a přibližuje je světu dospělých. Péčí o nádhernou panenku Corolle si děti procvičují komunikační schopnosti a poznávají vlastní emoce. Panenka Corolle v růžovém overalu v lodičce je dokonale přizpůsobena věku dítěte a hra s ní je maximálně bezpečná. Hnědé oči panenky Mini Bath Plouf, které jsou stále zářivé a veselé, jsou namalované permanentní barvou a nehrozí tak, že je děti svými zkoumajícími prstíky vylupnou. Panenku Mini Calin Good Night perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte ji na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • jemná vanilková vůně
  • se žlutou lodičkou
  • pro děti od 18 měsíců
  • hnědé oči
  • velikost 20 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška20 cm
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.