Panenka hadrová Mia Rag Doll ThreadBear 35 cm z jemné měkké bavlny s tmavými vlásky

Popis produktu

Hadrová panenka Mia Rag Doll překvapí a potěší všechny děti a zejména holčičky již od 3 let. Nadčasová panenka je vyrobena z jemné a měkoučké bavlny a za jejím designem stojí špičkoví odborníci značky ThreadBear design. Stane se nerozlučnou kamarádkou vašeho dítěte, které s ní bude rychleji usínat a kdykoliv si s ní zahraje. Exotická panenka v růžových šatičkách se vzorem bílých květinek rozveselí vaše dítě a vytvoří při hře útulnou atmosféru. Panenka má výšku až 35 cm, stane se ozdobou každého dětského pokojíčku díky nezaměnitelnému britskému vzhledu.

Čokoládová panenka Mia má nádherné tmavé vlásky rozděleny do culíků s růžovými stužkami. Prvotřídní vyšívané veselé oči, nosík a rty zapůsobí na každé dítě pozitivním a příjemným dojmem. Panenka Mia má velmi veselou povahu, ráda poskakuje, pečuje o kytičky v zahradě a nejraději peče sladké koláčky. Při výrobě byla použita ručně vybíraná bavlna nejvyšší kvality.

Tradiční britský design pomáhá dětem objevovat jejich vlastní osobnost a zdravé sebevědomí už od útlého věku. Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. S panenkou Miou zažije dítě hodně radostných chvil, rozvíjí si fantazii a představivost, pečuje o ni a cítí se s ní bezpečně, může si ji kdykoliv přitulit a objímat.

Linie ThreadBear v sobě skrývá nádherné dětské panenky, zástěry, pláště, tašky, textilní knížky a penály, které jsou navrženy ve Velké Británii předními designéry a vyznačují se pravým britským designem, který si děti zamilují na první pohled. Produktová linie ThreadBear myslí na budoucnost dětí, vysoce kvalitní ekologické materiály, použité při výrobě, jsou maximálně bezpečné, šetří životní prostředí a splňují přísná kritéria a normy EU. Nadčasový vzhled produktů ThreadBear potěší i další generace dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu35*13*11 cm
Celková výška35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,14 kg
NoteMaterial: 100% cotton
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.