Panenka na koupání se Bébé Bath Coralie Corolle s hnědýma mrkacíma očima a kachničkou 30 cm od 18 měsíců

Popis produktu

Výjimečná panenka Bébé Bath Coralie s růžovou kačenkou z dílny francouzské značky Corolle miluje koupání, ale ještě více bude milovat vaše děťátko. Tuto jedinečnou panenku s neuvěřitelně propracovanými detaily vám nabízíme jako jediný e-shop na trhu. Nádherná panenka s charakteristickou vanilkovou vůní pro děti od 18 měsíců je připravena zažít všechna dobrodružství u vody ve společnosti vašeho děťátka a růžové kachničky. Jedinečnost panenky Corolle v nádherném oblečení podle nejnovější francouzské módy spočívá v její schopnosti plavat ve vodě. Měkké a jemné bříško panenky se díky prvotřídním materiálům vznáší na vodě a nepotopí se, což z panenky Bébé Bath Coralie dělá ideální přítelkyni do vany, bazénu či moře. Pevné pouto s panenkou Corolle si vaše děti vytvoří také díky asymetrické tvářičce, která působí přirozeně a sympaticky. Veselé hnědé oči si k sobě okamžitě připoutají každou holčičku, která miluje hru s panenkami.

Krásná panenka Bébé Bath Coralie s kačenkou má velikost 30 cm, takže je jako stvořená do náruče vašeho děťátka, které s panenkou zažije nádherné chvíle. Realisticky působící tvářička s hnědýma mrkacíma očima, měkké tělíčko a dokonale propracované detaily se postarají o to, že panenka Corolle bude vždy po boku vašeho miminka. Prvotřídní materiály příjemné na dotek i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během které si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační dovednosti. Prostřednictvím hry s panenkou Bébé Bath Coralie se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Panenka Corolle v nádherném designovém oblečení s roztomilým potiskem je dokonale přizpůsobena věku děťátka a hra s ní je maximálně bezpečná. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla. Na zádech panenky naleznete praktický neviditelný háček, který vám pomůže panenku po hře ve vodě rychle a jednoduše usušit.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

 • měkká a lehká panenka
 • plave ve vodě
 • s růžovou kachničkou a kloboučkem
 • jemná vanilková vůně
 • pro děti od 18 měsíců
 • hnědá očka
 • velikost 30 cm
 • detaily přizpůsobené věku dětí
 • ruční praní při maximálně 40 °C
 • nádherný francouzský design
 • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška30 cm
Set produktůNe
gift SS2024SM220304 Fľaška Natur,SM220357 Fľaška
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.