Panenka Augustin Little Artist Mon Grand Poupon Corolle s modrýma mrkacíma očima 36 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Jedinečná panenka Augustin Little Artist Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle se už neumí dočkat péče, kterou jí poskytne vaše děťátko! Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašich dětí vložíme prvotřídní panenku s krásným jménem Augustin, se kterou děti objeví kouzlo mateřství a krásu péče o miminko. Tato výjimečná panenka pro děti od 2 let má důkladně propracované detaily a děti si ji zamilují také díky krásnému oblečení a jemné vanilkové vůni. Panenka Mon Grand Poupon v kloboučku, prruhovaném tričku a kalhotách na kšandy má nádherné modré oči, které se během spánku zavírají a dokonce si cucá prst, přesně jako skutečné miminko. Každou hru s touto panenkou Corolle umocní právě mrkací oči, které se zavřou vždy, když děťátko uloží panenku do postýlky. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Tato překrásná panenka Augustin Little Artist Mon Grand Poupon má velikost 36 cm a do náruče vašeho děťátka padne jako ulitá. Hra s panenkou bude nezapomenutelná nejen díky dokonalé velikosti panenky, ale také díky neuvěřitelně propracovaným detailům, jemné vanilkové vůni a množství doplňků, které vám značka Corolle přináší. Originální panenku Mon Grand Poupon mohou děti díky bohatému příslušenství převlékat, krmit, uspávat, léčit či brát na procházky. Panenka Corolle je dokonale přizpůsobena věku děťátka po všech stránkách. Prostřednictvím hry s panenkou Corolle se děti přibližují světu dospělých a poznávají své vlastní emoce, díky jedinečnému designu oblečení si zase rozvíjejí fantazii. Prvotřídní materiály příjemné na dotek i pohlazení přinesou dětem ničím nerušenou hru, během které si děti procvičují jemnou motoriku, ale i komunikační dovednosti. Panenku Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla a sušte na vzduchu.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Každá panenka Corolle je jedinečná, přesně tak, jako vaše děťátko. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • měkká a lehká panenka
  • jemná vanilková vůně
  • pro děti od 24 měsíců
  • modré oči
  • velikost 36 cm
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • ruční praní při maximálně 40 °C
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška36 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.