Odrážedlo s bagrem Abrick Les Maxi Écoiffier s 5 kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Odrážedlo s bagrem Abrick Les Maxi je nádherné odrážedlo pro chlapce i dívky již od 12 měsíců. Odrážedlo je vyhotoveno v černo-žluté barevné kombinaci, vypadá realisticky jako skutečné stavební auto, přičemž má v přední části pohyblivou lžíci, kterou malý stavbař ovládá pomocí řídicích pák. Součástí odrážedla je i sada kostek, které se dají uložit pod vyklápěcí sedadlo, kde se skrývá praktický úložný prostor. Sedadlo je v zadní části mírně vyvýšené a ergonomicky tvarované pro co největší pohodlí malých řidičů.

Celkové rozměry odrážedla jsou 66*28*33 cm. Dětské odrážedlo není jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy. Pomocí odrážedla posiluje svalstvo na rukou i nohou, rozvíjí se jemná i hrubá motorika dětí, poznávají nové barvy a tvary. Děti se přibližují světu dospělých tím, že si hrají hry na profese, přičemž si vyzkouší roli řidičů, stavebníků a konstruktérů staveb. Dětské odrážedlo je ideální pro nejmenší děti před tím, než začnou používat první kolo, protože se mohou již od útlého věku učit udržet rovnováhu a pohybovat nohama.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu66*28*33 cm
Celková výška33 cm
Celková délka66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,26 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.