Oblečení Blouse & Shorts Blossom Garden Mon Premier Poupon Corolle pro 30 cm panenku od 18 měsíců

Popis produktu

Oblečte panenku Corolle podle nejnovější módy! Nádherné oblečení pro panenku Blouse & Shorts Blossom Garden Mon Premier Poupon z dílny francouzské značky Corolle promění každou hru s panenkou v neuvěřitelný zážitek. Jako jediný e-shop na trhu zpestříme hru vašeho děťátka nejen jedinečnou panenkou Corolle, ale také spoustou doplňků s nádherným designem. Stylová květinová halenka s krátkými kalhotami navržená podle nejnovější módy je určena pro panenku o velikosti 30 cm. Je důkladně propracována do toho nejmenšího detailu a připomíná skutečné oblečení pro děti. Toto náhradní oblečení pro panenku Corolle je vyrobeno z jemného, ​​ale kvalitního materiálu, který je velmi příjemný na dotek i pohlazení.

Překrásná sada oblečení pro panenku Corolle sestávající ze vzorované halenky a krátkých kalhot přinese dětem spoustu nových zážitků a krásných vzpomínek. S nádherným oblečením Corolle mohou děti svou panenku převlékat kdykoli se jim zachce. Dokonale propracované detaily tohoto oblečení a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale také komunikační schopnosti a hmatovou citlivost. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají zodpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Oblečení Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • oblečení pro panenku Corolle
  • květinová halenka a růžové kraťasy
  • pro panenku o velikosti 30 cm
  • od 18 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Vhodné pro panenku30 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.