Lékařský vozík elektronický Medical Trolley Smoby se zvuky a světlem a 16 doplňky v kufříku

Popis produktu

Dětský lékařský vozík Medical Trolley od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro dívky i chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na doktora. Vozík s přístrojem EKG a červeným kufříkem pro dětské lékaře se spoustou lékařských nástrojů je vyhotoven v krásné tyrkysovo-červené kombinaci, takže okouzlí děti na první pohled. Lékařský vozík disponuje elektronickým modulem, díky čemuž dokáže svítit a vydávat zvuky, takže budou mít děti ještě realističtější zážitky při hře na lékaře. Vozík je vybaven 2 kolečky, malí doktoři si jej snadno přesunou na potřebné místo a pustí se do vyšetřování pacientů.

Mezi 16 doplňky k vozíku se nacházejí různé druhy lékařského náčiní, mezi nimiž jsou injekce, mechanický teploměr se 3 nastavitelnými hodnotami v různých barvách, stetoskop, nůžky, brýle, otoskop, reflexní kladívko, láhve, náramek, krabičky, zdravotní karty, náplasti a kufřík. Originální EKG přístroj se světlem je vybaven knoflíky s mechanickým zvukem cric-cric, tento lékařský přístroj potěší děti realistickými zvuky, které jsou charakteristické pro měření životních funkcí a srdečního tepu pacienta.

Dětský doktorský vozík je vyroben z odolného a kvalitního plastu se zaoblenými hranami, který je jemný na dotek. Při hře na povolání doktorů a lékařů získá dítě nové poznatky, naučí se, k čemu slouží jednotlivé lékařské přístroje a nářadí. Hravou formou se přibližuje světu dospělých a získává pocit zodpovědnosti, naučí se, jak pomáhat svým blízkým a co dělat v případě úrazu. Rozvíjí si jemnou motoriku, kreativitu a představivost, při hře se sourozenci a kamarády si zlepšuje komunikační schopnosti a rychleji si vytváří pevné sociální vazby.

Rozměry vozíku jsou 31*32*55 cm, elektronický modul se napájí na 2 baterie typu LR6, které nejsou součástí balení. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu31*32*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení39*20*59 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Hmotnost1,81 kg
NoteBattery: 2x LR6 not included
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.