Kufřík s nářadím a skládací autíčko Smoby Auta 3 Customiz' s náhradními díly

Popis produktu

Smoby kufřík s nářadím a skládacím autíčkem McQueen je ideální hračka pro každého malého kutila. Praktická sada kufříku se skládacím autíčkem a náhradními díly přichází s motivem oblíbené pohádky Auta – Cars 3. Hračka je hodná pro chlapečky od 3 let, kteří si rádi hrají s autíčky a pracovním nářadím. Celý kufřík se nese v duchu známé pohádky Auta 3, která je u dětí velmi populární a hned si ho zamilují. S touto hračkou bude z dítěte malý automechanik, který si složí své vlastní autíčko.

Kufřík obsahuje pracovní nářadí, autíčko McQueen na složení a náhradní díly na opravu autíčka. Je proveden v pěkné červené a černé barevné kombinaci. Nářadí je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný a příjemný na dotek. Vytvarovano je tak, aby jej malé dítě umělo s jistotou a správně uchopit a hrát si s ním. Do kufříku si může malý automechanik uložit náhradní díly a nářadí a všechny věci bude mít stále u sebe. S celou hračkářskou sadou s motivem pohádky Auta 3, ale také se složeným autíčkem si kluci užijí kopec zábavy. Díky praktickému kufříku budou mít jako správní automechanici všechny potřebné věci na jednom místě. Pracovní kufřík s nářadím je vyroben z prvotřídních materiálů. Jde o kvalitní plasty, které jsou odolné a dlouho vydrží.

Je to ideální doplněk k dětské autodílně od francouzské společnosti Smoby, jejíž dlouholetá tradice zaručuje nejvyšší kvalitu. Hraní si s nářadím podporuje u dětí fantazii a jemnou motoriku, která je velmi důležitá. Navíc si užijí hodně zábavy. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost všech hraček, které jsou vyrobeny podle norem a evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Materiály použité na hračkách Smoby jsou pevné a odolné, zároveň velmi jemné a hladké k dětským ručkám. Barvy na hračkách Smoby podněcují dětskou představivost.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*10*24 cm
Hmotnost0,68 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...