Koloběžka tříkolová Disney Princezny Smoby s výškově nastavitelnou rukojetí růžová

Popis produktu

Každé malé děvčátko se vždy toužilo stát skutečnou princeznou. Dětská tříkolová koloběžka Disney Princezny dokáže vaši malou slečnu přesvědčit, že se ocitla v opravdové pohádce. Nádherná koloběžka je vyrobena v růžovém provedení a je vhodná pro děti od 3 let. Řídítka koloběžky zdobí obrázek s motivem tří krásných princezen. Tříkolová koloběžka se zalíbí vaší holčičce hned na první pohled. Koloběžka disponuje kvalitním celokovovým rámem, který v kombinaci se stabilním tříkolovým systémem, bezpečně dopraví svou malou pasažérku tam, kam je třeba.

Výškově nastavitelná rukojeť lze nastavit až do výšky 70 cm, takže koloběžka roste spolu s vaším dítětem. Její celkové rozměry jsou 52*32*72 cm. Koloběžka je skladná a jednoduchá na manipulaci a její celková váha je 2,5 kg. Holčička se nemusí obávat případných nerovností na vozovce, jelikož s tichými a spolehlivými gumovými kolečky s protiskluzovým povrchem nehrozí žádné nebezpečí smyku. Navíc jsou kolečka na tříkolové koloběžce velmi tichá.

Jízda na koloběžce je opravdu velmi příjemná i díky kvalitním protiskluzovým rukojetím a princezna může bez obav začít hledat svého prince. Správná výprava by se samozřejmě neobešla i bez doplňkových ochranných pomůcek, na které by měl myslet každý zodpovědný rodič. Dětské hračky francouzského výrobce Smoby se vyznačují kreativním designem a smyslem pro detail.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu55*32*70 cm
Celková výška70 cm
Rozměry balení25*44*15 cm
Celková délka55 cm
Výška rukojeti67 - 70 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,2 kg
KolaRubber
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.