Koloběžka The Amazing Spider Man Scooter Maxi Cool Carver Pro Wheels Mondo tříkolová

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka Scooter Maxi The Amazing Spiderman Cool Carver Pro Wheels je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka s třemi kolečky, s křídly s protiskluzovým povrchem. To zaručuje jedinečný pocit z jízdy. Koloběžka pro děti splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Krásné a originální provedení této koloběžky nadchne každé dítě. Dětská tříkolová koloběžka je vybavena třemi kvalitními silikonovými kolečky Pro Wheels, které mají rozdílné průměry.

Přední kolečko je větší a zadní mají menší průměr, pro dosažení jedinečného pocitu z jízdy. Kolečka se v případě potřeby dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nové. Silikonové transparentní kolečka zvyšují pohodlnost při jízdě a jsou odolné vůči proražení. Konstrukce koloběžky je kombinací odolného lehkého kovu s plastem. Dětská koloběžka Scooter Maxi The Amazing Spiderman přední brzdu, pomocí které dítě koloběžku jednoduše zastaví. Koloběžka pro děti ve stylu slavného komiksového hrdiny Spiderman má výškově nastavitelné řídítka, které se dají nastavit podle potřeby vašeho dítěte, a proto koloběžka roste spolu s ním.

Držadla koloběžky jsou protiskluzové a zároveň příjemné na dotek. Cela koloběžka je provedena v kombinaci černé a červené barvy s kovovým vzhledem. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují a je to skvělá forma pohybové aktivity. Dětská koloběžka Mondo je díky třem kolečkům mnohem stabilnější a proto je vhodná pro malé děti již od 3 let. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Koloběžka s křídly je zárukou jedinečného pocitu z jízdy.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.